Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

rejestrcja finn.no - Norwegia

19 Postów
Martin 85
(Martin 85)
Wiking
Witam jak sie zarejestrowac na finn.no? dzieki za info. Marcin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
jak to jak...opprett bruker...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
czesio2009 napisał:
jak to jak...opprett bruker... Jak to jak!?!, że powtórzę jak leśne echo.
NORMALNIE!
Wystarczy, że z własnym zrozumieniem pisanego tekstu po norwesku lubo angielsku, wypełnisz wszystkie pola oznaczone gwiazdką, oraz potwierdzisz to wszystko, na skrzynce pocztowej w odpowiednim polu i oczywizda / zwykła pxxxa / momencie.
Powodzenia w 100 próbach rejestracji i logowaniu.
Pamiętaj iż nie zawsze, przy tymczasowym numerze personalnym, ta czynność jest automatycznie akceptowalna przeze Norge System.
Powtarzalność czynności, zawsze czyni MISTRZEM Osoby, starającej siem o pozytywny wynik końcowy, danej, zadanej czynności sprawnościowej, bez względu na zadany wcześniej system, końcowej wartości wynikowej, na tablicy informacyjnej.
Pazdrawlaju Ja Tjebja, job tvoja i może Moja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Ja Gabriel napisał:
czesio2009 napisał:
jak to jak...opprett bruker... Jak to jak!?!, że powtórzę jak leśne echo.
NORMALNIE!
Wystarczy, że z własnym zrozumieniem pisanego tekstu po norwesku lubo angielsku, wypełnisz wszystkie pola oznaczone gwiazdką, oraz potwierdzisz to wszystko, na skrzynce pocztowej w odpowiednim polu i oczywizda / zwykła pxxxa / momencie.
Powodzenia w 100 próbach rejestracji i logowaniu.
Pamiętaj iż nie zawsze, przy tymczasowym numerze personalnym, ta czynność jest automatycznie akceptowalna przeze Norge System.
Powtarzalność czynności, zawsze czyni MISTRZEM Osoby, starającej siem o pozytywny wynik końcowy, danej, zadanej czynności sprawnościowej, bez względu na zadany wcześniej system, końcowej wartości wynikowej, na tablicy informacyjnej.
Pazdrawlaju Ja Tjebja, job tvoja i może Moja.


powtarzanie tej samej czynności w kółko według Einsteina jest obłędem...dziadek źle z tobą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marti 11111
(Marti 11111)
Wiking
HaHa Mistrzunio Wyjaśnień
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok