Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wynajem mieszkania i rozwiazanie umowy - spory problem. - Norwegia

167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
Mam problem, na kontakcie ktory mam popisany z firma z ktorej wynajmuje mieszkanie 1 lub 3 i jest to tak metnie napisane ze postanowilem zapytac osobe z tej firmy ktora podpisywala ze mna kontrakt. osoba ta potwierdzila ze mam 1 miesiac. dzieki tej odpowiedzi wynająłem nastepne mieszkanie a rozwiazanie kontraktu przeslalem do firmy do osoby ktora ma odebrac klucze i sprawdzic stan mieszkania. i tu zaczynaja sie problemu poniewaz ta osoba odpisala ze mam 3 miesiace wypowiedzenia. malo tego powiedzial mi ze osoba ktora mi udzielila tej odpowiedzi nie jest upowazniona do zajmowania sie wynajetymi mieszkaniami. malo tego rok wczesniej ta sama osoba mi zmieniala kontakt bo potrzebowalem dopisac osobe. Moje pytanie co teraz mam zrobic ? nie rozumiem skoro osoba moze podpisac ze mna kontrakt i zmieniac go ale nie moze teraz rozwiazac itp?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
liczy sie to co na kontrakcie. Jesli jest 1 miesiac w umowie to masz tylko 1. jesli 3 to wiadomo - czarna dupa. Jesli w zasadzie cie oszukano bo powiedzieli ci ze wypowiedzenie jest miesieczne a nie masz wplaconego depozytu to olej to smialo i postrasz ze masz swiadka tego zdarzenia. Podenerwuja cie troche ale do sadu nie oddadza a jeszcze jak powiesz ze jedziesz do PL to calkiem sobie dadza siana ... Nie popieram oszustwa ale jesli oni nas to my ich i to popieram
Najwazniejsze jest to co w kontrakcie i wypowiedziec musisz przed uplywem ostatniego dnia kalendarzowego by obowiazywalo caly kolejny miesiac + pisemie do osoby ktora jest strona na kontrakcie a nie do woznego co kluczami zarzadza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
w kontrakcie jest 1 lub 3 miesiace. dlatego pytalismy sie w firmie. a odpowiedz byla 1 miesiac. a teraz mowia ze 3...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
musi byc jasno napisane czy 1 czy 3 nie ma innej opcji. Jesli nie jest to jasno ujete to zawsze prawo bedzie po twojej stronie i obowiazuje cie 1 miesiac. Daj wypowiedzenie pisemne i kaz sobie je podpisac - bedziesz kryty i polecam tak zawsze robic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok