Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Implant zęba w Norwegii - co, gdzie, jak? - Norwegia

8 Postów
Magda Wiśniewska
(magda_m)
Wiking
Mam pilną sprawę - czy ktoś z Was zakładał implanta zęba w Norwegii? Czy da się to zrobić na ubezpieczenie? Jeśli nie jaki jest koszt? Macie sprawdzonego lekarza - najlepiej mówiącego po polsku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
prawdę mówiąc nie wiem
ale skoro wyrwanie kosztuje około 1000
leczenie kanałowe około 6000
to implant pewnie minimum 20000
za swoje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ala Flens
(AlaFlens)
Wiking
W Norwegii to sobie odpuść... Ceny zabijają. Też szukałam kliniki co mi to zrobi. Okazało się, że ubezpieczenie zdrowotne nie obejmuje takich rzeczy. Ostatecznie latałam do polski do dr Cynkiera - do www.medycynaistomatologia.pl/. Przeloty, całe leczenie i noclegi w Łodzi wyszły o wiele taniej niż robienie tego tu na miejscu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Implanty stomatologiczne są droższe niż mosty, ale są bardziej trwałe i wygodniejsze dla pacjenta. Implanty wymagają również mniejszej ingerencji w istniejące zęby, co oznacza, że nie trzeba wiercić w zdrowe zęby, aby je połączyć z implantem. Ponadto, implanty zachowują strukturę kości i pomagają utrzymać jej gęstość. Implanta nie da się usunąć, ale mogą wymagać konserwacji w czasie, takiej jak regularne wizyty kontrolne u stomatologa.
di.com.pl/implant-stomatologiczny-czy-mo...czny-co-wybrac-65144

Więcej informacji można poczytać sobie na tej stronie.

Implant stomatologiczny czy most protetyczny - co wybrać? W gabinetach stomatologicznych można skorzystać z różnych metod uzupełnienia braków zębowych. Wśród nich znajdują się implanty i mosty. di.com.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Jan Maryjan
(Maryjan071)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Jan Maryjan
(Maryjan071)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
W Polsce będzie o wiele taniej jesli chodzi o implant. Wiem ponieważ sama ostatnio wstawiałam. Musiałam dwa razy przylecieć ale i tak było to o wiele tańsze niż jakbym miała wstawiać tutaj na miejscu w Norwegii gdzie ceny są z kosmosu ( tak ja całe leczenie zebów).
Wszyscy moi znajomi leczą zeby w Polsce
Ostatnio wybrala sie nawet ze mną do Polski moja kolezanka Norweżka.
www.medi-tour.pl/1055,0,ile-kosztuje-implant-zeba.html
Tak to jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
darekmarena
(darekmarena)
Wiking
Ja w Norwegii byłem tylko raz u dentysty. Tyle zapłaciłem, że już sobie podaruję tę przyjemność. Ja bym Ci radził skorzystać z zabiegu tutaj stomatologia-palyga.pl/implantologia. Ja już od dwóch lat chodzę do tego gabinetu - umawiam się na jeden / dwa dni i robię wszystkie zabiegi. Ostatnio nawet umówiłem się z doktor Anią na sobotę, bo wtedy nie miała regularnych pacjentów i udało się za jednym razem wszystkie ubytki naprawić. Cenowo przynajmniej 10 razy taniej niż w No. A przy implantach różnica będzie jeszcze większa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof xxxxx
(Krzys30)
Wiking
Na takie pytanie powinnismy odpowiedziec sobie sami,bo jesli norwedzy lataja do polski leczyc zeby itp. to odpowiedz jest prosta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok