Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Krzysiek M ANDRZEJ ANDRZEJ Daniel Ozimski M@rek K@@@ (1780 niezalogowanych)
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
PJo napisał:
ja uważam ze 5 tys jest rozsądna kwota by samemu dobrze zjeść .
Chyba przesadziles. W ten sposob 3 osobowa rodzina musialaby wydac na jedzenie 15 tys. na miesiac, a przeciez wiadomo, ze tak nie jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Elise napisał:
PJo napisał:
ja uważam ze 5 tys jest rozsądna kwota by samemu dobrze zjeść .
Chyba przesadziles. W ten sposob 3 osobowa rodzina musialaby wydac na jedzenie 15 tys. na miesiac, a przeciez wiadomo, ze tak nie jest.


Chodzi o samotna osobę prawda? Jeżeli gotujesz na jedna osobę to ugotować dla drugiej lub trzeciej nie jest proporcjonalnie drożej.
A i pytanie co znaczy zjeść. Dobrze? Kupowac kotlety Jasia za 30 kr czy wolowine za 200?
Ja osobiście lubię zrobić sobie baranine, dobra rybę itd i wie na samo mięso w tydzień mogę wydac 1000kr! Chlebek to500 kr miesiecznie dodatki zakąski i nieraz i 5 tys braknie
ale tak jak pisalem mozna i za 2 tys stylem Jasia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
MrEagle napisał:
Pytanie, dla ludzi którzy mieszkają sami i wolą w miare smacznie zjeść. Ile wydajecie w ciągu miesiąca na żarcie?
By na tak postawione Pytanie odpowiedzieć rzetelnie , trzeba by najpierw wiedzieć , co rozumiesz pod tym pojęciem ..."Smacznie Zjeść " ponieważ jest to pojęcie względne .
---
Jeden uwielbia SZPINAK z sadzonym jajkiem , a drugi na sam widok takiego dania dostaje wysypki .
I tak można było by mnożyć przykładów .
---
Ponadto Pamiętaj iż w Norge preferowana jest inna Kuchnia i pewnych produktów się normalnie nie kupi , a jeżeli już to są horrendalne ceny ... przykład wątroba .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Gabriel napisał:
MrEagle napisał:
Pytanie, dla ludzi którzy mieszkają sami i wolą w miare smacznie zjeść. Ile wydajecie w ciągu miesiąca na żarcie?
By na tak postawione Pytanie odpowiedzieć rzetelnie , trzeba by najpierw wiedzieć , co rozumiesz pod tym pojęciem ..."Smacznie Zjeść " ponieważ jest to pojęcie względne .
---
Jeden uwielbia SZPINAK z sadzonym jajkiem , a drugi na sam widok takiego dania dostaje wysypki .
I tak można było by mnożyć przykładów .
---
Ponadto Pamiętaj iż w Norge preferowana jest inna Kuchnia i pewnych produktów się normalnie nie kupi , a jeżeli już to są horrendalne ceny ... przykład wątroba .


Rodzaj posilku nie jest istotny, chodzi o stan emocjonalny po jego zjedzeniu. Nie wazne co jesz, wazne czy ci smakuje - to oznacza" smacznie zjesc"
Panie G nie szukaj pan ..uja do dupy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Żeby nie było filozofowania, dla mnie dobrze zjeść, to kurczak z ryżem, spaghetti, jakiś twaróg z chlebem, lub zwykłą kanapkę z serem i szynką. Samemu chcę gotować. W Polsce jak mam np. do wyboru ser za 15zł, 21zł lub 30zł, to wezmę za 21zł.

Musisz liczyc, ze na jedzenie wydasz te 2000 do 2500,- na miesiac. Z tym, ze to chyba juz minimum, czyli nic specjalnego, ale bez glodowania.

O taką odpowiedź mi chodziło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Optymus_anihilacja napisał:Rodzaj posilku nie jest istotny, chodzi o stan emocjonalny po jego zjedzeniu. Nie wazne co jesz, wazne czy ci smakuje - to oznacza" smacznie zjesc"
Panie G nie szukaj pan ..uja do dupy!

Ależ Doktorze Nauk , masz Pan Rację .
---
Znam Ludzia który przez pół roku jadał codziennie tylko same ryby , łowione w basenie portowym , twierdząc iż są bardzo smaczne i mają całkiem przyjemny zapach ...
---
Tylko te fakty Nijak się miały do tego o co zapytał Forumowicz .
Dlatego też i lekkie naprowadzenie .
---
i jak widać Mój wysiłek przyniósł mierny efekt .
---
Ponieważ gostek nie zrozumiał niczego .
---
Teraz na miejscu będzie pewnie również chwalił PORTOWE RYBY , ponieważ w sklepie nie ma Normalnego białego sera a Żółte zaczynają się dopiero od 30 zł ...po oczywistym przeliczeniu z nok .
Ech
Panie Optimie ...Panie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Gabriel napisał:
Optymus_anihilacja napisał:Rodzaj posilku nie jest istotny, chodzi o stan emocjonalny po jego zjedzeniu. Nie wazne co jesz, wazne czy ci smakuje - to oznacza" smacznie zjesc"
Panie G nie szukaj pan ..uja do dupy!

Ależ Doktorze Nauk , masz Pan Rację .
---
Znam Ludzia który przez pół roku jadał codziennie tylko same ryby , łowione w basenie portowym , twierdząc iż są bardzo smaczne i mają całkiem przyjemny zapach ...
---
Tylko te fakty Nijak się miały do tego o co zapytał Forumowicz .
Dlatego też i lekkie naprowadzenie .
---
i jak widać Mój wysiłek przyniósł mierny efekt .
---
Ponieważ gostek nie zrozumiał niczego .
---
Teraz na miejscu będzie pewnie również chwalił PORTOWE RYBY , ponieważ w sklepie nie ma Normalnego białego sera a Żółte zaczynają się dopiero od 30 zł ...po oczywistym przeliczeniu z nok .
Ech
Panie Optimie ...Panie ...


Fakt, od ostatniej reaktywacji musze stwierdzic, ze brak ciekawych postow i zawodnikow do szrmierki slownej. Nie ma sie nawet gdzie rozpedzic a juz tula uszy po sobie. Tylko zarcie, bilety, polska, zydzi, sranie, kasa, PRACA. " kiedys bylo weselej"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Optymus_anihilacja napisał:Fakt, od ostatniej reaktywacji musze stwierdzic, ze brak ciekawych postow i zawodnikow do szrmierki slownej. Nie ma sie nawet gdzie rozpedzic a juz tula uszy po sobie. Tylko zarcie, bilety, polska, zydzi, sranie, kasa, PRACA. " kiedys bylo weselej"
Cóż pauperyzacja i nico wincyj ...
Nawet Ja , szukam jakiegoś darmowego zajęcia , coby jedynie siem nie nudzić ...
O nie całkiem darmowe ... wszak żądam ,
aż schludnego i samodzielnego pokoju na ten dany okres
A to jak już niektórzy zauważyli NIE JEST DARMOWA PRACA ...
---
Pewnie przyjdzie Mi przy tych Kotach zostać i Tu Na miejscu coś Darmowo dłubać ... przez te dwa Miesiące ...
Ech
Panie Optimie nienormalna Pauperyzacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(Crow)
Stały Bywalec
wejdziesz miedzy wrony............................
najciekawsze sa podatki i "jazda na szmacie"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Paulina9961)
Wiking
Pokój mozna wynająć za. 3000 Kr miesięcznie, wiem, bo sama taki wynajmuje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok