Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

czy mam szanse na własny kąt? - Norwegia

Czytali temat:
bodek300 b czesio. oj tam nazwisko... Szy St COVID2020 iXXXXX Arek Garbacz Piotr2311 (1007 niezalogowanych)
4 Posty
magda maa
(madelaine2609)
Wiking
Od czterech lat pracuję tu w Norwegii. Mam jednak marzenie: otworzyć własną restauracje/bar/kafeterie. Uczę się norweskiego i posiadam znajomość szwedzkiego. Boję się tylko, że to może się nie utrzymać . Mam 22 lata i nie znam jeszcze tej strony medalu. Choć jak spojrzę w przyszłość oczami wyobraźni, czuję że jestem gotowa pokonać !wszystkie! przeszkody by spełnić moje marzenie.
Stąd ten wątek. Nie mam tu nikogo kto mógłby mi w tym pomóc. Jeśli jest tu ktoś kto otworzył własną działalność w NO i prowadzi się ona do przodu proszę o kontakt. Może ktoś nadal się waha,,, niech się odezwie! Jestem bardzo szczerą i uczciwą osobą może uda nam się coś "wykombinować" Nie namawiam, nie nalegam- tylko proponuje i szukam pomocy. Nie jestem zawistna tak jak inni Polacy za granicą. Che tylko szczęścia!

Gjovik /Lena
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
Jesli to twoje zdjecie - mozesz miec wszystkio ( i jeszcze wiecej) !

p/s:
a propos: polakow za granica: czyli ty jestes caly czas w pieknym kraju nad wisla,czy nie jestes Polka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
magda maa
(madelaine2609)
Wiking
6578 napisał:
Jesli to twoje zdjecie - mozesz miec wszystkio ( i jeszcze wiecej) !

p/s:
a propos: polakow za granica: czyli ty jestes caly czas w pieknym kraju nad wisla,czy nie jestes Polka?


jestem Polka i nie wygladam dokladnie tak jak na tym zdj ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
aha..czyli inaczej wygladasz tylko - od pasa w dol?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
magda maa
(madelaine2609)
Wiking
alexkawa napisał:
gastro to ciezki temat, bez wzgledu na kraj, w ktorym sie probuje krecic interes...
w Norwegii jak wiesz z autopsji [poza "gorna polka"] obsluga, aranzacja wnetrz, itp. to niezbyt wysoki poziom. wynika to min. z trudnosci w tym sektorze. ciezko o lokale w dobrej lokalizacji. bez doplat, takich jak maja azylanci do swoich nor [panstwo dotuje, gdy nie ma zysku operacyjnego] tym bardziej...
probuj realizowac marzenia, lecz przemysl dobrze finansowanie start up'u: nic nie zabija interesu tak szybko jak problemy z plynnoscia.
osobiscie chcialem otworzyc cos niszowego w Bolandzie [czego nie ma min. tutaj], lecz rozsadne kalkulacje mnie zniechecily. nie jest dzielem przypadku, ze wszytskie budy Gesslerow produkuja jedynie dlugi i stos przeterminowanych naleznosci a z takiego numeru mozna niestety wygodnie zyc jedynie jak jest sie z establishmentu


dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
Juz wiem:

To jest:

- karadashin gorniak

albo

- grycjanka beyance

???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
to prawda dlugo trzeba dokladac do interesu w no czasem zbyt dlugo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
magda maa
(madelaine2609)
Wiking
alexkawa napisał:
[quote]madelaine2609 napisał:
[
dziękuję :)[/quote]
tzn. co? chcesz sie bic ;]


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
zacznij od cateringu ,produkcja potraw salatek i mrozonych i do sklepow etnicznych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a co ty chcesz od sklepow Ormian czy Litwinow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok