Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Magda Yobi (3481 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Jasna napisał:
tusiek1985 napisał:
My również zostawiamy meble, agd i nawet rtv. Zabieramy pozostały "dobytek" jak to napisała koleżanka wyżej. Ja też myślałam, że będę mogła kupić wszystko na miejscu, ale koleżanka, która mieszka w Norwegii od dwóch lat szybko mi ten pomysł z głowy wybiła. Wiem, że wysyłanie pochłonie fortunę, ale pewnie kupowanie wszystkiego kosztowałoby o wiele więcej.

... zapomnialam dopisać w moim poście, że 2 koty też zabieramy.


czyli w sumie 3 koty

To wcale nie jest zły pomysł, zeby zostawiac dzieci w pl, bo tu niczego sie nie nauczą, a jeszcze potrafia zaginąc w szkole,.......

robicie straszna krzywde swoim dzieciom zabierajac je do tego ciemnogrodu.......

Tak w ogóle to smaic mi sie z was chce, bo jestescie strasznie podeskcytowane tymi przenosinami, a rzeczywistosc okaze sie kapke inna.......
I juz doczekac sie nie moge waszych narzekan po kilku tyg/mies jak to sie rozczarowałyscie......

wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej.....

tu nigdy nie poczujecie sie jak citizen, a nawet jak wam sie zdarzy, to szybko norki was na ziemie sprowadzą.....
I niech zadna z was nie da sie nabrac na te ich usmieszki i "zyczliwe" skiniecie głową, bo nazajutrz BV bedzie czaiło sie za rogiem, albo wezwanie do skattekort w skrzynce.....
velkommen til norge : ))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów

(limonka)
Początkujący
Panie Marianie, cieszę się, że dajemy Panu choć trochę radości,
Wesołych Świąt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
hehehehe całą mase radosci : )

na wzajem i mokrego dyngusa : )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
czesio.:* napisał:
panie Marianie????


sie wie panie czesiu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Joanna Hołdyńska
(asia77.02)
Wiking
No to myśl.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marta Andruszkiewicz
(tusiek1985)
Wiking
Domyślam się Jasna, że pijesz do mojego psa... Możesz mi wierzyć lub nie, bardzo chciałabym zabrać psa do Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marta Andruszkiewicz
(tusiek1985)
Wiking
Panie Marianie, nikt tu nie mówi, że będzie kolorowo i wspaniale, ale najważniejsze, że razem reszta jakoś się poukłada, bo w Polsce nie widać perspektyw na godne życie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
tusiek1985 napisał:
Domyślam się Jasna, że pijesz do mojego psa... Możesz mi wierzyć lub nie, bardzo chciałabym zabrać psa do Norwegii.

Jeśli mam być szczera to tak, piję własnie do tego pieska. Mam po dziurki w nosie historii o zostawionych zwierzakach przez ich ukochanych wlaścicieli.
Był pupil nie ma pupila.

Po prostu nie mieści mi się w głowie jak można takie żywe stworzenie, które kocha i czuje i jest od nas zależne ( no kurde jak dziecko prawie!!) zostawić.
Koszt badań to 200-300zł , czas 4miesiące ( a jak mi ledwie wczoraj mowił mój wet jest szansa, że te wymogi badania krwi od stycznia będą zniesione) i to jest ten problem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
tusiek1985 napisał:
Panie Marianie, nikt tu nie mówi, że będzie kolorowo i wspaniale, ale najważniejsze, że razem reszta jakoś się poukłada, bo w Polsce nie widać perspektyw na godne życie


razem czasem oznacza oddzielnie....

ja nic nie mam do waszego przyjazdu!
zycze duzo szczescia i powodzenia na nowe drodze....
Uwazam,ze przyjazd żon tutaj niczego nie rozwiązuje, a wrecz komplikuje.....
Koszty rosną, dzieci sie nie rozwijają jak nalezy, kłótnie czestsze, a dzieci na pyt,jak ma na imie twój dziadek? odpowiadają ..... skype
Ale jak to sie mówi > nie uwierzysz jak nie zobaczysz.....

Ja jestem stara szkoła > "męska rzecz, byc daleko....."



tylko prosze w ramach riposty nie wklejac " nie było ciebie tyle lat......"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
marianek73 napisał:


tylko prosze w ramach riposty nie wklejac " nie było ciebie tyle lat......"

nie było ciebie tyle lat
co masz na głowie to nie kwiat

a, że byłeś kawał drogi
urosły ci tam piękne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok