Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Konfirmacja czy komunia swieta - Norwegia

Czytali temat:
Tom Jan Krzys W Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Renata Renata Tomasz Szymanski Jan Maryjan Sylwia Zadara mart enty Daniel Z boj fra oszlo I-ona *** Łukasz Ch IzaW Darek1234 Katarzyna Tusk Heksel (18069 niezalogowanych)
46 Postów
anna h
(annahost)
Nowicjusz
Zastanawialam sie jakie jest podejscie Wasze do tematu konfirmacji w norweskim kosciele. Wiem ze w Norwegi mieszka duzo polskich rodzin i wiem tez ze duza czesc uczeszcza co niedziele do kosciola, ale nie wiem co Wy myslicie o tym by dziecko mialo konfirmacje zamiast komuni swietej czy bierzmowania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
annahost napisał:
Zastanawialam sie jakie jest podejscie Wasze do tematu konfirmacji w norweskim kosciele. Wiem ze w Norwegi mieszka duzo polskich rodzin i wiem tez ze duza czesc uczeszcza co niedziele do kosciola, ale nie wiem co Wy myslicie o tym by dziecko mialo konfirmacje zamiast komuni swietej czy bierzmowania.


wiesz co sama sie nad tym zastanawiałam ale chyba jednak dam młodego do komuni swietej i biezmowania
wiesz puki młody jest jeszcze mały chce by wychowywał sie w wieze swoich przodkow Jak dorosnie to sam podejmnie decyzje czy chce dalej w niej trwac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
Ostatnio w kosciele polskim ksiadz wyjasnial temat konfirmacjii,powiedzial ze to nie ma nic wspolnego z komunia swieta natomaist jest latwo pomylic oba tematy. teraz dogrzebalam sie, ze konfirmacja nie jest sakramentem.Niezly misz masz na stronach o roznicach religijnych. Odsylam do forum
www.forum.duszpasterz.pl/viewtopic.php?f...p;t=132&start=10
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...najlepiej nie robic dzieciom krzywdy i nie chrzcic ich w ogole!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
jaka krzywda panieladny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Jak tak tu w Norge przyglądam się Tym wszystkim obrządkom chrześcijańskim to Moim zdaniem z dwojga złego lepsza jest dla młodej dorastającej społecznie OSOBY protestancka /luterańska /Norweska Konfirmacja ...
niż Nasza Rzymskokatolicka pierwsza komunia którą to obecnie udziela się dzieciom nic z tego nie rozumiejącym już w drugiej klasie podstawówki , paranoja ....
I to tak delikatnie ujęte ...określenie na tą Krzywdę jaką się dzieciom szykuje...
I później niema się co dziwić ,że młodzież katolicka to wszystko olewa ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
calkiem duza pani psycholog!
jak inaczej nazwac poswiecanie swojego dziecka sekcie?
do tego przewaznie w imie,tzw swietego spokoju
poza tym,dlaczego moje dzieci mialyby sie urodzic z grzechem pierworodnym. czy dlatego,ze kiedys podobno,byl taki jeden,ktory dal sie ukrzyzowac za innych?
a sakramenty to tylko kolejny towar,ktorym handluja panowie w czarnych kostiumach!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok