Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nurkowanie - Norwegia

7 Postów
Wiking
Szukam osoby chetne do nurkowania w okolicach Oslo, jak na razie! jest takze mozliwosc nauki nurkowania w systemie padi. Kursy odbywaja sie w Oslo. Pozdrawiam i czekam na chetnych!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Anna MZ
(Ania MZ)
Wiking
Witaj!
Nigdy nie nurkowalam profesjonalnie, w wakacje raz kupilam okulary i rurke.
Gdzie mozna nauczyc sie nurkowac? Jak to wyglada?
Bardzo chetnie dowiedzalabym sie czegos wiecej.
Pozdrawiam Anna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Witam serdecznie!Jestes pierwsza osoba ktora sie zainteresowala i bardzo sie ciesze. My nurkujemy w okolicach Oslo, Moss. Jest nas kilku jak na razie sami polacy ale mamy troche kontaktow w Dykkesport tj. norweski klub nurkowy i tam mozna takze w jezyku polskim przeprowadzic szkolenie aby otrzymac certyfikat i przedewszystkim nauczyc sie nurkowac. My nurkujemy caly rok, ale nie tylko.......rozne wycieczki, narty probujemy wszyskiego na co kto ma ochote i doswiadczenie. Pozdrawiam!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Anna MZ
(Ania MZ)
Wiking
Bardzo sie ciesze i chetnie sie przylacze. czy macie swoja stronke? jak sie porozumiewacie? mailami? moze wymienimy sie mailami? jak Ci latwiej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Pozdrawiam!!! Sorki ze tak dlugo ale troche braklo czasu, a co do ostatniej wiadomosci to proponuje telefon tj. moj nr. 97985615. 13 lub 14 marca jest organizowany kurs, zapraszam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alarzepka)
Wiking
Hej! Super sprawa z tym nurkowaniem. Ile kosztuje taki kurs?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Witaj! Kurs PADI Open Water Diver kosztuje do 3000 nok. trwa on 3dni, teoria, basen i akwen otwarty no i oczywiscie egzamin. ksiazka i inne materialy sa w cenie kursu. Jezeli uda sie zebrac cheynych to kurs bedzie organizowany 13 marca w Oslo w Lyssaker. zapraszam))) i pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alarzepka)
Wiking
Dzieki za odpowiedz. Ja jestem chetna, mieszkam kolo Lysaker. Ciekawe w jakich godzinach ten kurs...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Witaj!!! Mysle ze bedzie lepiej jak skontaktujemy sie telefoniczne, tj.moj nr.97985615. bedzie wygodniej. pozdro!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
witam od 2 lat mieszkam w skien mam na imie tomek w polsce troche nurkowalem mam uprawnienia lok i ok 40 godzin pod woda chcialbym nawiazac kontakt z ludzmi ktorzy nurkuja w skien lub okolicach bo nie chce nurkowac sam w zeszlym sezonie duzo nurkowalem w abc na jeziorach tu w norwegi mam zamiar w najblizszym czasie zainwestowac w uzywany sprzet do nurkowania i tego lata sprawdzic akweny tu w norwegi prosze o kontakt z ludzmi z okolic sklen najboizsza sobote mam wolna chetnie gdzies sie wybiore moj nr tel 96678396 ewentualne meil tomekniemczyk@wp.pl pozdrawiam serdecznie tomek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok