Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak radzić sobie z bezsennością - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty Angelika Mojak jan usz boj fra oszlo M@rek K@@@ kmg gz Piter35 XXX Mizio ….. Mar S Tomasz Handzel Michał Erazmus (2330 niezalogowanych)
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Od kiedy mąż pracuje za granicą choruję na bezsenność. Zasypianie zajmuje mi 5 godzin. Wczoraj zasnęłam o 5 rano. Jest coraz gorzej.
Jak radzicie sobie z rozłąka? U mnie już chyba tylko leki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Chciałam zaznaczyć, że często bezsenność wynika z niepokoju I innych przyczyn. Niekoniecznie musi to być tylko wyjazd męża. Również polecam medytacje, magnez godzinę przed porą spania i wyłączenie Wifi na noc- mi naprawdę pomoglo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
KamilaGwiazdowska napisał:
Od kiedy mąż pracuje za granicą choruję na bezsenność. Zasypianie zajmuje mi 5 godzin. Wczoraj zasnęłam o 5 rano. Jest coraz gorzej.
Jak radzicie sobie z rozłąka? U mnie już chyba tylko leki


Oj dziewczyno... I będzie coraz gorzej... Masz dysocjacyjne zaburzenia świadomości. I to nie jest już nawet śmieszne, to co tu wyprawiasz... Ważne jest, abyś na tym etapie skierowała się do specjalisty (psychiatry lub psychologa). On postawi diagnozę i rozpocznie skuteczne leczenie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Megip napisał:
KamilaGwiazdowska napisał:
Od kiedy mąż pracuje za granicą choruję na bezsenność. Zasypianie zajmuje mi 5 godzin. Wczoraj zasnęłam o 5 rano. Jest coraz gorzej.
Jak radzicie sobie z rozłąka? U mnie już chyba tylko leki


Oj dziewczyno... I będzie coraz gorzej... Masz dysocjacyjne zaburzenia świadomości. I to nie jest już nawet śmieszne, to co tu wyprawiasz... Ważne jest, abyś na tym etapie skierowała się do specjalisty (psychiatry lub psychologa). On postawi diagnozę i rozpocznie skuteczne leczenie...


...trudno ocenic czy to dziewczyna czy zwykly...internetowy bot...
...to cos jest obecne prawdopodobnie na wielu forach...
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Od siebie polecam ograniczenie przeglądania smartfona przed pójściem spać. Niebieskie światło emitowane przez smartfona bardzo negatywnie wpływa na jakość naszego snu oraz sprawia, ze zasypianie staje się o wiele trudniejsze.

Możńa też wypić sobie jakieś zioła:
loremvit.pl/produkt/dobry-sen/

Poczytajcie sobie na przykład o tej mieszance ziołowej na lepsze zasypianie

Lorem Vit Dobry sen - suplement diety ? KUP TERAZ. Szybka wysyłka. KUP TERAZ zioła na lepszy sen. ? Błyskawiczna wysyłka. Sklep producenta. loremvit.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok