Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Co zobaczyć w Polsce - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Marcin W Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo jacek lytaw Morgenstern Arek358 kmg gz Kamillo85 Megip marek.marek.marek Rafał Mroch (2330 niezalogowanych)
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Mam pytanie a propos podrozy po Polsce.Nie mieszkam w kraju od wielu lat,ale jestem w odwiedzinach 2 razy w roku.Moj maz jest Amerykaninem i jest zakochany w Polsce.Chcielibysmy zorganizowac sobie objazdowke po Polsce w tym roku i zwiedzic najpiekniejsze zakatki Polski.Czas okolo 2 tygodni.
W Krakowie bylismy wiele razy,Zakopane i Wroclaw tez zaliczone.
Powiedzcie mi gdzie uderzyc i jakie miejsce polecacie w kraju?Podrozowac bedziemy samochodem,jest tez opcja pociag lub samolot.Szukam miejsc w gorach, nad morzem, nad jeziorami i w miastach.
Ja kocham miejsca zwiazane z historia Polski,maz tez wiele sie uczy z takich wypraw.Lubimy miejsca z woda,bo jestesmy marynarzami. Szukam tez ciekawych skansenow i tadycyjnych polskich miejsc.
Chcemy zjesc dobrze i lokalne specjaly.Jesli znacie nietuzinkowe miejsca zabytkowe, dobre hotele np z starych zamkach,prosze napiszcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(agniecha1)
Wiking
Hej Cala Jura Krakowsko Czetochowska sladami ruin zamkwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Proponuje trasę od wzdłuż Wisły od Baraniej Góry do Morza Bałtyckiego.Wisła Przepływając przez cały kraj mija wszystkie typy krajobrazu, a nad jej brzegami zlokalizowane są największe polskie zabytki. Nie tylko Kraków, Warszawa i Toruń, ale też dziesiątki małych ślicznych miasteczek.
Można równiez zobaczyć czy nie mają ciekawych planów tutaj:
www.m-canoe.pl/rafting
Biuro organizuje wypady sportowe na kajaki czy rafting w Polsce i za granicą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
KamilaGwiazdowska napisał:
Mam pytanie a propos podrozy po Polsce.Nie mieszkam w kraju od wielu lat,ale jestem w odwiedzinach 2 razy w roku.Moj maz jest Amerykaninem i jest zakochany w Polsce.Chcielibysmy zorganizowac sobie objazdowke po Polsce w tym roku i zwiedzic najpiekniejsze zakatki Polski.Czas okolo 2 tygodni.
W Krakowie bylismy wiele razy,Zakopane i Wroclaw tez zaliczone.
Powiedzcie mi gdzie uderzyc i jakie miejsce polecacie w kraju?Podrozowac bedziemy samochodem,jest tez opcja pociag lub samolot.Szukam miejsc w gorach, nad morzem, nad jeziorami i w miastach.
Ja kocham miejsca zwiazane z historia Polski,maz tez wiele sie uczy z takich wypraw.Lubimy miejsca z woda,bo jestesmy marynarzami. Szukam tez ciekawych skansenow i tadycyjnych polskich miejsc.
Chcemy zjesc dobrze i lokalne specjaly.Jesli znacie nietuzinkowe miejsca zabytkowe, dobre hotele np z starych zamkach,prosze napiszcie.


Najchętniej, to zobaczyć realną pizdę realnej Kamili Gwiazdowskiej na łonie bieszczadzkiej natury, wśród pszczół, komarów, i oczywiście atmosfery bąków wypuszczanych z jej dupy

No i jeszcze, gdyby AMERYKANIN był przy tym, to byłaby kwintesencja. Trollu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Najlepiej będzie oddać kasę i dobra potrzebującym iść na zasiłek w Polsce oczywiście a wówczas odkochacie się w tym kraju. Kilka lat nie mieszkasz w pl i już nie wiesz co zobaczyć? A może język też już trudno sobie przypomnieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Morgenstern
(Morgenstern)
Wiking
Hahaha w punkt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Rafał Mroch
(Rmroch88)
Wiking
Szkoda że 5 miesięcy temu nie znalazłem twojej prośby. Gdyż Moim zadaniem Polska ma bardzo urokliwe miejsca, które by chcieli zobaczyć Ci co mówią hahaha co w Polsce można zobaczyć. Jakiś czas temu też planowałem taki wypad na 7-10 dni.jeszcze gdzieś go mam zapisane. Napisz na priv jeśli by ci się przydał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok