Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Gdzie kupujecie buty - Norwegia

65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Nienawidzę tego, że mam taką ogromną stopę, jedyne buty w jakich mam swobodny wybór rozmiarów to wszelkiego rodzaju buty sportowe - Nike, Adidas, Converse, Vans itd.. Bo wiadomo są unisex. Na lato zawsze można kupić jakieś ciut za małe odkryte buty - nie uciskają i nie ma tragedii z wyglądem.
Gdzie jednak kupować zakryte?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Edziaw1
(Edziaw1)
Wiking
Ja bardzo często jeżdzę do vestby outlet sprawdź lokalizacje . Ceny sa tak śmieszne ze szok. Nie tylko buty . Ale i odzież markowa Gant , lecia, lee
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Sama rownież mam sporą stopę jednak w ostatnim czasie dostępność obuwia w wiekszych rozmiarach znacznie się poprawiła co mnie osobiscie cieszy. Trzeba przyznać,ze w przeszłości było z tym gorzej. Wiele znanych marek wprowadza większe rozmiary bo i widza ,ze są kobiety ktore będą chętne na kupienie wiekszych rozmiarów obuwia.
Poza tym mozesz poszukać w sieci. Są sklepy takie jak
zalando
answear
klasyczne buty (w sklepie znajdziesz głównie buty eleganckie - fajnie, ze mają tam jednak większe rozmiary, kilka razy już tam zamawialam). klasycznebuty.pl/pl/c/Eleganckie-buty-damskie/23
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
KarolinaZajac napisał:
jedyne buty w jakich mam swobodny wybór rozmiarów to wszelkiego rodzaju buty sportowe
A kupowalas w Pl gdzies? Znajoma z duza stopa kupowala w deichmann. Mozna pewnie zamawiac, ale pewnie musialabys przymierzyc.. Tam rozmiary damskie 44 /45
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Ja ostatnio sporo kupowałam w sklepie Suzana Buty modne, duży wybór i w bardzo przystępnych cenach. Ostatnio nie dysponowałam dużymi funduszami a jednak lubię się modnie ubierać
Generalnie mimo niskiej ceny buty są wysokiej jakości. Wysyłka szybka, mi buty przychodzą zawsze w max 3 dni. No raz zdarzyło się kilkudniowe opóżnienie ale dostałam odpowiedniego maila tak więc kontakt z obsługą sklepu bardzo dobry.
Fajnie, że ciągle mają jakieś nowości na stronie tak więc warto sobie sprawdzać czy coś nowego nie przyszło
wyjatkowystyl.pl/lekcje-stylu/porady-sty...akacyjne-stylizacje/
Zobacz sobie pomysły na stylizacje na stronie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok