Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Remont łazienki - Norwegia

Czytali temat:
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Planuje w najbliższym czasie kompleksowy remont łazienki. Doradzicie na co zwrócić uwagę przy remoncie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Angela22 napisał:
Planuje w najbliższym czasie kompleksowy remont łazienki. Doradzicie na co zwrócić uwagę przy remoncie? To zależy od własności tego mieszkania i w jakim budynku się znajduje.
- jednorodzinny samodzielny, szeregowy i tak dalej.
- wielorodzinny
- blok klatkowy i tak dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Angela22 napisał:
Planuje w najbliższym czasie kompleksowy remont łazienki. Doradzicie na co zwrócić uwagę przy remoncie? To zależy od własności tego mieszkania i w jakim budynku się znajduje.
- jednorodzinny samodzielny, szeregowy i tak dalej.
- wielorodzinny
- blok klatkowy i tak dalej.

Gabryś już nawet botom próbuje doradzać sypiąc ogólnikami, nie mając o tym pojęcia
Poczekaj Gabrielu,niedlugo Kamila Gwiazdowska Ci wszystko wyjaśni. Czy inna Zosia z kosmosia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:Gabryś już nawet botom próbuje doradzać sypiąc ogólnikami, nie mając o tym pojęcia
Poczekaj Gabrielu,niedlugo Kamila Gwiazdowska Ci wszystko wyjaśni. Czy inna Zosia z kosmosia

- co do samego "pojecia" to akurat jesteś we błędzie, niemniej wiem iż osądzasz innych, tylko po swoim wykształceniu oraz zawodowym doświadczeniu.
- co zaś idzie o tego bota-śmota, to FAKT najpierw napisałem i wysłałem, a dopiero potem coś mnie tknęło i zajrzałem na profil i doznałem olśnienia.
Niemniej i tak nie mam co robić, dlatego nie kasowałem, może Innym się przydać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Przede wszystkim na dobra i doświadczoną ekipę, która bedzie miala doświadczenie w pracach remontowych. Nie ma sensu na tym oszczędzac bo w przyszłości być może wydasz jeszcze więcej pieniędzy na poprawki.
Poza tym remont łazienki przeprowadza się raz na jakiś czas. Na pewno nie co roku. Tak wiec dobrze jeśli łazienka będzie wykonana porządnie.
Do remontu lazienki polecam tę ekipę adrem.org.pl/uslugi/remont-lazienki/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
: D

Już wiesz Gabryś jak należy to zrobić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
Przede wszystkim na dobra i doświadczoną ekipę, która bedzie miala doświadczenie w pracach remontowych. Nie ma sensu na tym oszczędzac bo w przyszłości być może wydasz jeszcze więcej pieniędzy na poprawki.
Poza tym remont łazienki przeprowadza się raz na jakiś czas. Na pewno nie co roku. Tak wiec dobrze jeśli łazienka będzie wykonana porządnie.
Do remontu lazienki polecam tę ekipę adrem.org.pl/uslugi/remont-lazienki/

Oszczedzac nie ma sensu! Poniewaz remont lazienki przeprowadza sie DWA razy w zyciu. Wazny jest ten drugi RAZ- jak juz nie dochodzisz (do kibelka SAM....(a)) Ja dochodze.
Jesli ktos potrzebuje pomocy/porady prosze priv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:
: D
Już wiesz Gabryś jak należy to zrobić?

Mimo to, nadal twierdzę iż najpierw trzeba wiedzieć kto jest prawnym właścicielem danego obiektu/budynku/, a zwłaszcza tu w Norge i już gdzieniegdzie w polandii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał:
: D
Już wiesz Gabryś jak należy to zrobić?

Mimo to, nadal twierdzę iż najpierw trzeba wiedzieć kto jest prawnym właścicielem danego obiektu/budynku/, a zwłaszcza tu w Norge i już gdzieniegdzie w polandii.


Jprdl... Jesteś niesamowity
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
KajaMetrowska napisał:
A lepiej sprawdza Wam się w łazience wanna czy jednak prysznic?

A Tobie dawno ktos kopa w D nie zasadzil trollu MN ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok