Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

TRANSPORT PILNE! 2000kr - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O mart enty Kasia K boj fra oszlo mario15661 m Ikett Personalpartner KonkoN mathkaczy Kaczy Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas beebee36 Kamil Es. Unnamed (1307 niezalogowanych)
9 Postów
beebee36
(beebee36)
Wiking
Poszukuję osoby z autem wyposażonym w hak holowniczy, która przetransportowałaby przyczepę do łodzi z KRISTIAN SUND w okolice Moss/Horten, zapłacę 2000kr , nr tel 46380577
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
beebee36 napisał:
Poszukuję osoby z autem wyposażonym w hak holowniczy, która przetransportowałaby przyczepę do łodzi z KRISTIAN SUND w okolice Moss/Horten, zapłacę 2000kr , nr tel 46380577 Czy tobie chodzi o tą miejscowość za Molde wyżej na północ ?
Jeżeli tak, to bramki w jedną stronę kosztują ponad 500 koron x 2 = 1000 Koron dla zwykłego auta bez przyczepy, a gdzie promy? Kwota jest i dobra jednak za samą jazdę, jednak, PLUS OPŁATY ZA BRAMKI I PROMY.
to czemu i nie mogiem zrobić tom usługiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
beebee36 napisał:
Poszukuję osoby z autem wyposażonym w hak holowniczy, która przetransportowałaby przyczepę do łodzi z KRISTIAN SUND w okolice Moss/Horten, zapłacę 2000kr , nr tel 46380577 Czy tobie chodzi o tą miejscowość za Molde wyżej na północ ?
Jeżeli tak, to bramki w jedną stronę kosztują ponad 500 koron x 2 = 1000 Koron dla zwykłego auta bez przyczepy, a gdzie promy? Kwota jest i dobra jednak za samą jazdę, jednak, PLUS OPŁATY ZA BRAMKI I PROMY.
to czemu i nie mogiem zrobić tom usługiem.


Bo moze ktos moze po drodze przy okazji??? Trudne do wyobrazenia dla osoby, ktora wmawia sobie cos, czego nie ma. Gabrys, nie przestajesz mnie bawić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
beebee36
(beebee36)
Wiking
Dokładnie, szukam osoby która będzie jechała stamtąd i przy okazji podepnie przyczepę i dostanie za to 2000kr, wiadomo z nikt nie będzie specjalnie po to jechał bo to nieopłacalne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
beebee36 napisał:
Dokładnie, szukam osoby która będzie jechała stamtąd i przy okazji podepnie przyczepę i dostanie za to 2000kr, wiadomo z nikt nie będzie specjalnie po to jechał bo to nieopłacalne Jeżeli czekasz na taką okazję to nie pisz PILNE, ponieważ to przeczy samo w sobie. I jest jednocześnie mylnym sygnałem dla chcących dorobić!.

Jak dla Mnie, osoby sporo Ograniczonej, jak sugerują tutaj niektórzy, słowo PILNE to nic innego jak "już nawet i na wczoraj" a nie być może za tydzień, miesiąc lub rok.
Ponieważ właśnie wtedy, ktoś będzie wracał z okolic wysp w kierunku Oslo.

Dlatego też mój wpis i wstępna kalkulacja, ponieważ JA, szukam właśnie takich nietypowych okazji dorobienia, jednak nie dopłacania do wybornej wycieczki na Północne Wybrzeże Norwegi.
Tak jak wyżej już napisałem płacisz za usługę 2-tys. koron + wszystkie promy i bramki i element jest na wskazanym miejscu w tym tygodniu.
Zareagowałem na tą informację jedynie dlatego iż mieszkam w okolicy Moss i owszem szukam podobnych transportowy wyzwań.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
beebee36 napisał:
Dokładnie, szukam osoby która będzie jechała stamtąd i przy okazji podepnie przyczepę i dostanie za to 2000kr, wiadomo z nikt nie będzie specjalnie po to jechał bo to nieopłacalne Jeżeli czekasz na taką okazję to nie pisz PILNE, ponieważ to przeczy samo w sobie. I jest jednocześnie mylnym sygnałem dla chcących dorobić!.
Jak dla Mnie, osoby sporo Ograniczonej, jak sugerują tutaj niektórzy, słowo PILNE to nic innego jak \"już nawet i na wczoraj\" a nie być może za tydzień, miesiąc lub rok.
Ponieważ właśnie wtedy, ktoś będzie wracał z okolic wysp w kierunku Oslo.
Dlatego też mój wpis i wstępna kalkulacja, ponieważ JA, szukam właśnie takich nietypowych okazji dorobienia, jednak nie dopłacania do wybornej wycieczki na Północne Wybrzeże Norwegi.
Tak jak wyżej już napisałem płacisz za usługę 2-tys. koron + wszystkie promy i bramki i element jest na wskazanym miejscu w tym tygodniu.
Zareagowałem na tą informację jedynie dlatego iż mieszkam w okolicy Moss i owszem szukam podobnych transportowy wyzwań.


Szukaj dalej. I miales tez znalezc jakies moje wypowiedzi, w ktorych wychwalam ten portal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
beebee36 napisał:
Poszukuję osoby z autem wyposażonym w hak holowniczy, która przetransportowałaby przyczepę do łodzi z KRISTIAN SUND w okolice Moss/Horten, zapłacę 2000kr , nr tel 46380577

Tutaj znajdziesz kontakty do różnych firm www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/tr...aczki_+przeprowadzki
Zgłoś wpis
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KasiaKacz napisał:
Tutaj znajdziesz kontakty do różnych firm www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/tr...aczki_+przeprowadzki
Jak zwykle, brak logiki w oferowanej pseudo pomocy.
Ot napisany post, by się jedynie wykazać i nic więcej.
Może najpierw niech kasiula zerknie na mapę, gdzie znajduje się rzeczona okolica, a dopiero następnie, proponuje pomoc wyspecjalizowanego transportu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok