Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
pytanie tylko ile faktycznie Ciebie to kosztuje jak to bank przeliczy na zlotowki... przelewajac przez transfer24 wiem dokladnie ile za co place po dobrym kursie i niskiej oplacie... przewaznie jest to 5,90 nok i kasa w ten sam dzien max na drugi dzien...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
pepoconti napisał:
pytanie tylko ile faktycznie Ciebie to kosztuje jak to bank przeliczy na zlotowki... przelewajac przez transfer24 wiem dokladnie ile za co place po dobrym kursie i niskiej oplacie... przewaznie jest to 5,90 nok i kasa w ten sam dzien max na drugi dzien...
Ja również wiem, jaki jest kurs i to w tym momencie, kiedy wpisuję kwotę w złotówkach, poniżej wyświetla się kwota w koronach.
Przelicznik koron na złotówki w Norweskim banku, mam bardziej atrakcyjniejsze niż gdyby polski bank przeliczał korony na złotówki.
Osobiście sprawdzone w tym samym dniu operacyjnym.
Jak do tej pory nie potrzebowałem przesyłać forsy na konkretne adresy, zawsze jeżeli już, to wysyłam na konkretne konta bankowe. I to mi wystarczy.
Opłatę w moim banku mam stałą, 50 koron za przelew i to też mi pasuje.
Nie szlajam się po wirtualnych bankach, niewiadomego pochodzenia.
Ot i tyle w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
widzisz... ja wolę zapłacić 5,90 nok prowizji a nie 50.... co kto lubi, jak korzysta się z legalnych systemów to pieniądze są bezpieczne i nie ma obaw...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok