Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

znowu kurwy - Norwegia

68 Postów
Łukasz Ch
(Ch_norw)
Początkujący
napisał:
Drogie MN moze tak chociaz odnieslibyscie sie jakos na forum na temat tych ogloszen. Moze jakies przepraszam, nie dajemy sobie z tym rady... bo to, ze na forum sa reklamy, to jestem w stanie zdzierzyc, ale \"notorycznych kurwow\" niet a Wasze milczenie i usuwanie postow raz na dobe jest zalosne

Dzień dobry, usuwamy erotyczne boty natychmiast po ich zauważeniu. Niestety nie jesteśmy w stanie moderować forum całą dobę, więc niektóre ogłoszenia usuwane są z opóźnieniem. Nasz dział IT pracuje obecnie nad rozwiązaniem tego problemu, by nic nie zakłócało korzystania z forum. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Moderacja MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
a teraz usuwane są wpisy /posty i administracja nie raczy odpowiedzieć na pytanie :jaki punkt regulaminu złamałem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
qantan napisał:
a teraz usuwane są wpisy /posty i administracja nie raczy odpowiedzieć na pytanie :jaki punkt regulaminu złamałem ?

Czy trzebac lamac regulamin, aby post byl usuniety?
Moderator jest wszechmocny i nie ma potrzeby tlumaczenia sie ze swojej radosnej tworczosci usuwania wedlug uznania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok