Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1227 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
fire co za poświęcenie, żeby na urlopie tak pomagać innym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Alexandra M.
(alexandra29)
Wiking
Szczesliwi czasu nie licza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
agnieszkaj81 napisał:
Hilton is back!! Moze w koncu cos sie zacznie tu znowu dziac.
Nowe konto..juz chyba trzecie z kolei..zastanawiam sie czy to jakas choroba..internetowa..szkoda ze skasowala swoje pierwsze..bylo by na nim juz jakies 300 minusow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
GienekR napisał:
agnieszkaj81 napisał:
Hilton is back!! Moze w koncu cos sie zacznie tu znowu dziac.
Nowe konto..juz chyba trzecie z kolei..zastanawiam sie czy to jakas choroba..internetowa..szkoda ze skasowala swoje pierwsze..bylo by na nim juz jakies 300 minusow



Wyprodukowales az 10 postow na tym forum. Zadalam sobie trud i przesledzilam je. Nie wniosly nic produktywnego i konstruktywnego. Pisales, ze ktos kogos dyma, o jakichs chwastach, az w koncu postanowiles mnie zaczepic i wtracic sie w moje prywatne posunieca na temat zakladania profilu na MN.
Jeden twoj wpis zapada w pamiec, jest bardzo piekny. Mowi o tym, ze wazne jest jakim jestes czlowiekiem na codzien a nie od swieta. Jaki ty jestes na codzien?
Milego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
Ty wyprodukowalas zaledwie 5 , wiec nie bardzo wiem o czym mowisz..pomijajac Twoje archiwalne..z ktorych byc moze jestes taka dumna..
Zanim spytasz mnie jaki jestem na codzien (a nie mam czego sie wstydzic) , to samo pytanie zadaj sobie.. siegajac w niedaleka przeszlosc (jakies moze 1,5roku temu..) do Twojej pamietnej odpowiedzi na zaczepke Kowalskiego, nie sadze zebys miala powody byc dumna jak paw..moze jeszcze slowko o robieniu z siebie sex gwiazdy na forum..(widzialem Ciebie..do gwiazdy daleko..) jesli chcesz, zadam ja sobie troche trudu i poszukam..odswiezymy sobie pamiec i poczytamy razem. w sieci nic nie ginie, znasz chyba to powiedzenie..

Niewazne jest dla mnie jak pomagasz ludziom..nie robisz tego bezinteresownie..juz coraz mniej takich ludzi, a Ty z cala pewnoscia do nich nie nalezysz..
Nie zycz mi milego dnia , kiedy w myslach zyczysz mi spadajacej dachowki na glowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Ubawilam sie Mam nadzieje, ze siebie znasz rownie dobrze jak mnie.

Piszesz, ze nie masz sobie nic do zarzucenia. A tym czasem zdazyles mnie juz bezpodstawinie zaczepic i uciec sie do taniego chwytu, jakim jest twoja proba upokorzenia mnie publicznie.
Nie udalo ci sie. Ja nie wstydzie sie swoich dawnych wypowiedzi, co nie oznacza, ze nie zaluje niektorych bardzo dosadnych. Dlatego ja nie zmieniam nicka jak kameleon barw. '
Zaczepnis z ciebie, nie potrafisz sie zachowac przyzwoicie a to samo zarzucasz np. mnie.
Slabe to bylo Gienku.
Natomiast wytykanie komus urody, czy wygladu zewnetrznego to objaw trollingu i braku argumentow zarazem. "De gustibus non disputandum est".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
Zaloz jeszcze z 5 kont i daj po jednym minusie dzienie z kazdego, bedzie dobra zabawa..
Dobrze wiemy ze wcale nie bylo to slabe
Jak mozesz powiedziec ze sie nie wstydzisz , zeby za chwile powiedziec ze zalujesz..te dwa pojecia zazwyczaj chodza w parze..u Ciebie jest inaczej??
Ta dyskusja jest wymiana pogladow, a Ty probujesz to nazwac publicznym upokorzeniem
Nie napisalem nic bez powodu. Prymitywny facet po 5 browarach musialby sie niezle postarac zeby dorownac poziomem do tego, jak owego dnia puscilas wiazanke Kowalskiemu..
Nie bronie go , nawet go nie znam. Pamietam tez ze troche Ciebie sprowokowal..(Twoje prywatne sprawy..) Pojechalas ostro po bandzie..za ostro jak na publiczna wypowiedz..oznacza to ze albo jestes niezrownowazona..albo taki masz sposob bycia..
Wytykanie Twojej urodu (braku) , czynie adekwatnie do robienia z siebie samej sex gwiazdy na forum..wydaje mi sie ze wiesz o co mi chodzi..jesli nie, wowczas jak wspomnialem poszukam i zacytuje ( czego jak obydwoje wiemy, raczej nie chcialabys..)
Oprocz trollingu masz mi cos jeszcze do zarzucenia? Moze atak na WTC to tez moja sprawka?
..podobny zwiazek widze pomiedzy tym co pisze a trollingiem..
Nie brakuje mi argumentow, sa wystarczajace.Nie stosuje tanich chwytow, w przeciwienstwie do Ciebie..maska dobroczynnej Hilton, udzielajacej sie na forum,pomagajacej bezinteresownie, a tak naprawde wredna, zakompleksiona baba..
Co nazywasz zachowaniem nieprzyzwoitym ? Zaczepianie Ciebie lub Tobie podobnych?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Jest cienka linia pomiedzy wymiana pogladow a zwyklym zaczepianiem bez powodu. Czego oczekujesz, ze wypowiem sie na twoj temat tak samo dosadnie jak 2 lata temu do Kowalskiego?
Wypromuj sie uzywajac innego sposobu.
Koncze dyskusje z toba bo szkoda czasu.
Jezeli zas chodzi o sex gwiazde - tak jestem sex gwiazda, jestem w tym niesamowita. Znalazlam rownie niesamowitego mezczyzne, dopasowalismy sie pod tym wzgledem i tworzymy sex gwiazdorski tandem, kochamy sie i tworzymy udana rodzine. Jestesmy dla siebie najpiekniejsi.
Pozdrawiamy Cie Geniuszu, szczegolnie moj facet, ktory pekal ze smiechu po tym , jak mu przetlumaczylam twoje dyrdymaly
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
Nie zaczepiam bez powodu..myslisz ze zalozylas nowe konto , bez 300 minusow i tym samym dostapilas rozgrzeszenia? cwaniutka..
Nie promuje sie..ty, przeciwnie..na praworzadna wolontariuszke MN..
Nastepnym razem nie zaczynaj dyskusji jesli nie jestes gotowa na klapsa..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Oj Gieniuchna ! Cos mi tu zajezdza ktoryms nickiem z kolei ..... nie wiem ktorym . Jeszcze ze dwa posty i jestes juz rozpoznany ! Powtarzam raz jeszcze - jak soltys krowie - wal sie faciu ,bo zaczynasz juz denerwowac ! Czep sie plota ,jak nie masz czego ! Geniusz mi sie znalazl ! Zalosny jestes ! Zamien sie z nickiem , bo tutaj juz sie wypaliles ! I pisz poi ludzku ,bo do tej pory piep..... same bzdety ! Jeszcze troche i masz bana . 3-maj sie ramy !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok