Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Wieslaw Gasior Raizo .... patryk kowal Andrzej ANDRE Zadowalacz Robi321 Robi malbork1958 (1927 niezalogowanych)
8 Postów
Joanna ........
(Jovanna)
Wiking
witam
ciekawe jak ty byś zareagowała jak byś miała podobną sytuację?
Wiesz możesz sobie wracać gdzie chcesz, a o swoim życiu ja będę decydować.
Właśnie chyba mam do czynienia z samolubem i zawistnym człowiekiem nieczułym na sprawy innych ludzi.
Co zrobić od takich ludzi jak najdalej masz złą energię, dlatego nie pisz już nic kobieto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak

Do roboty sie wez leniu,a nie na cacy chcesz sie zalapac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Kociczka napisał:
witam
ciekawe jak ty byś zareagowała jak byś miała podobną sytuację?
Wiesz możesz sobie wracać gdzie chcesz, a o swoim życiu ja będę decydować.
Właśnie chyba mam do czynienia z samolubem i zawistnym człowiekiem nieczułym na sprawy innych ludzi.
Co zrobić od takich ludzi jak najdalej masz złą energię, dlatego nie pisz już nic kobieto.



Kociczko, przyszłas tu wyżyć sie na innych? Według ciebie daris to samolub? Nieczuły? Kazdy z nas jest czuly w jakims tam stopniu na cudze cierpienie, ale wybacz, co obcych ludzi moze interesowac, ze nie masz pracy? Nie ty jedna. Jezeli nie mozesz sobie pozwolic na 40 koron za ogloszenie, to wydrukuj sobie CV i roznoś po firmach, lub zaloguj sie na stronach inetrnetowych finn.no , manpower.no i innych, rejestracja tam jest darmowa.
Myslisz ze ty jedna masz ciezko? Połtora roku temu mój mąż ( na szczescie juz nim nie jest ) odszedł do innej kobiety, zastalam bez pieniedzy, pracy i mieszkania, ale za to z dwojką dzieci. Corka miala 1,5 roku wtedy a syn 10 lat. I ja nie pozwolilam sobie na takie żenady jak ty, nie mialam do innych pretensji o nieczulosc i zawiść. Nie czekalam az ktos mi znajdzie prace. Nie ukrywam, ze uzyskalam pomoc, ale ta pomoc byla od najblizszych znajomych, ktorych milalam wowczas w Oslo, nie wymagalam niczego od ludzi z forum i nie zalilam sie jak ty w pierwszym zdaniu postu ktory zacytowalam.
Własnie, O SWOIM ZYCIU DECYDUJ SAMA, i nie rzucaj sie jak wesz na łancuchu o ogloszenie, bo wybacz mi to co napisze,bo twoj portfel to nie moja sprawa, ale jezeli stac cie na opalenizne zdobyta gdziekolwek, na farbe do wlosow, to na ogloszenie tez powinno cie byc stac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok