Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

już 3 raz wywalają moje ogłoszenie nie mam kasy a - Norwegia

Czytali temat:
Wieslaw Gasior Raizo .... patryk kowal Andrzej ANDRE Zadowalacz Robi321 Robi malbork1958 (1920 niezalogowanych)
8 Postów
Joanna ........
(Jovanna)
Wiking
szukam pracy w Oslo to jest naprawdę niesprawiedliwe!!!!!
na forum ludzie również umieszczają ogłoszenia więć dlaczego tylko moje ginie!
kurde normalnie hieny rozumiem jak bym chciała sprzedać auto dom itp. ale szukam pracy i jeszcze za to muszę płacić ludzie nie dajcie się omamić zarabianie na biednych powinno wkońcu się skończyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a i słowo do moderatora może warto się zastanowić nad stworzeniem specjalnej rubryki bezpłatnej dla ludzi poszukujących pracy????? postaw się człowieku w sytuacji ludzi, którzy nie mają na chleb
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Popieram!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty

(Sabsia)
Nowicjusz
ja tez !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Joanna ........
(Jovanna)
Wiking
Kochani naprawdę nie dajcie się wystarczy czasami tylko bezinteresownie komuś pomóc.
Pamiętajcie większą satyswakcję i dobre samopoczucie uzyskujemy przez dawanie , a nie branie.
Pieniądze to nie wszystko przecież miłości, zdrowia i przyjaźni nie można kupić a jednak istnieją.
Tylko my sami jesteśmy odpowiedzialni za to co się dzieje dookoła. Jeśli nie mamy kasy co nam szkodzi na ulicy obdarować obcego człowieka chociażby uśmiechem, zacznijcie tak robić a zobaczycie poczujecie wielką ulgę i super dzionek będzie. Jestem dla Was za darmo moje porady nic nie kosztują proszę piszcie do mnie nie chcę pieniędzy za pomoc macie problemy pomogę , a nie znieczulica i każdy tylko garnie w swoją stronę bezsens totalny, żyjemy nie sami ale w społeczeństwie gdzie innym warto dawać przykład swoją postawą.
wasza Joanna nie ta od aniołów ale prawie ......................................................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Jakie piękne słowa,aż chce się czytać!Wczoraj do Ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest Twoje. !Pozdrawiam i uśmiech zostawiamZawsze jestem miła dla wszystkich-taki mam charakter-nie mam zamiaru się zmieniać!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
krzysztof paradoks
(paradoks)
Nowicjusz
Zaraz ktos napisze zgnily kapitalizm i jego prawa.Ktos napisze jest duzo portali i nie koniecznie trzeba sie tutaj oglaszac. Jeszcze ktos inny napisze wolnosc tomku w swoim domku itd. Ja tez popieram ze ogloszenia typu szukam pracy,oddam za darmo,wspolna podroz itp powinny byc za darmo.No coz chyba moderator nie ma tu nic do powiedzenia musi wykonywac swoje obowiazki zgodnie z regulaminem tego portalu(przyznam ze nie czytalem)no chyba ze jest tez wlascicielem tej strony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Raizo ....
(Raizo)
Wiking
Więc nie jesteś osamotniona ja też szukam pracy i moje ogłoszenie też zostało wywalone niestety
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Kociczka napisał:
szukam pracy w Oslo to jest naprawdę niesprawiedliwe!!!!!
na forum ludzie również umieszczają ogłoszenia więć dlaczego tylko moje ginie!
kurde normalnie hieny rozumiem jak bym chciała sprzedać auto dom itp. ale szukam pracy i jeszcze za to muszę płacić ludzie nie dajcie się omamić zarabianie na biednych powinno wkońcu się skończyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a i słowo do moderatora może warto się zastanowić nad stworzeniem specjalnej rubryki bezpłatnej dla ludzi poszukujących pracy????? postaw się człowieku w sytuacji ludzi, którzy nie mają na chleb



A tuż obok wielce obiecujący tytuł :

Odp.:Nasza Nie - Codziennosc czyli Co Zakreciloby Nas ?

.....................eeeeeeeeeeeeeeeech , chciało by się powiedzieć

Ciekawi mnie tylko czy jest to coś na wzór tego konkursu z nadsyłanymi zdjeciami,co w niedalekiej przeszłości się odbył a tak niefortunnie się skończył
Wybacz ulv ale zajeżdża mi to komercją,obym się mylił

Wracając jednak do tematu Kociczki,dziewczyna ma 1000 procentową rację . Moglibyście pójść na rękę wielu ludziom w tym temacie,wciskając nawet w co drugi post te reklamy To tak dużo nie kosztuje. Nie każdy ma łeb na karku,jak to co niektórzy się wymądrzają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
jasne ze takie ogloszenia powinny byc za darmo!
tylko zastanawia mnie tresc tych ogloszen bo w niejednym jest: poszukuje pracy - W zamian za pomoc odwdzieczę sie Finansowo lub Jestem zainteresowana odkupieniem "układu" mieszkań lub pojedynczych mieszkań do sprzątania.
to z lekka chore?! a potem sie ludzie zala na forum ze nie ma bezinteresownej pomocy na forum i w zyciu, jak sami sobie nakrecamy taka faze z praca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
ania_s napisał:
jasne ze takie ogloszenia powinny byc za darmo!
tylko zastanawia mnie tresc tych ogloszen bo w niejednym jest: poszukuje pracy - W zamian za pomoc odwdzieczę sie Finansowo lub Jestem zainteresowana odkupieniem "układu" mieszkań lub pojedynczych mieszkań do sprzątania.
to z lekka chore?! a potem sie ludzie zala na forum ze nie ma bezinteresownej pomocy na forum i w zyciu, jak sami sobie nakrecamy taka faze z praca



...........a właściwie jak to jest z nami?
W nie jednym temacie dało sie zauważyć że strasznie mocno akcentujemy nasza polską dume ,honor,szczycimy się tą polskością która nie pozwala nam brać "ochłapów" , a z drugiej jesteśmy gotowi zrobić wszystko szmacąc się i robiąc z siebie niewolników. Nabijamy się z ciapatych czy brudasów a sami stoimy niżej w hierarchii norweskiego społeczeństwa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok