Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

NAV, bezrobocie - Norwegia

Czytali temat:
Nuna Tomasz Szymanski adam hryciuk MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo Magdalen@ DreamWorks Consulting Rysie ewulka126 (676 niezalogowanych)
1 Post
ewulka126
(ewulka126)
Wiking
Hej, zwracam się o pomoc w sprawie bezrobocia norweskiego, może ktoś też tak miał i jest w stanie coś podpowiedzieć.
Chciałam się dzisiaj zarejestrować w NAV jako bezrobotna dysponując kodami minID, ale system tego już chyba nie respektuje (po wprowadzeniu kodu system informuje, że tego nie obsługują) i pani tam pracująca powiedziała, że muszę się postarać o kody bankID. W banku natomiast powiedzieli, że te kody przysługują tylko osobom ze stałym numerem personalnym, a ja mam tymczasowy. Oboje poradzili dzwonić na infolinię NAVu, gdzie póki co po kilku próbach nie ma odzewu. I co teraz? Jak się zarejestrować w NAVie bez tych kodów z banku, bo ich nie dostanę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Gdy zaloguje się Pani na stronę NAV swoimi kodami i próbuje zarejestrować się jako osoba bezrobotna, jaki komunikat wyskakuje ? Czy mogłaby Pani napisać dokładną treść?
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok