Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Jacek Siulecki adam hryciuk MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo Łukasz Ch M F Cichoń Robert1 wiewiorek Dinowy Olaaaa. Rysie maciejuuus Piotr2177 (1965 niezalogowanych)
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
To jak wysłałeś E115 to tylko pozostało czekać, nic więcej nie poradzisz. NAV ma 3 msc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Czy wraz z drukiem E-115 oraz polskim L4 wysłał Pan oświadczenie własne do zwolnienia?
Zgłoś wpis
8 Postów
maciejuuus
(maciejuuus)
Wiking
MultiNOR napisał:
Czy wraz z drukiem E-115 oraz polskim L4 wysłał Pan oświadczenie własne do zwolnienia?

Wtzn jakie oświadczenie? Tylko druk e115 wraz z zwolnieniem szpitalnym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Oświadczenie własne do zwolnienia. Po norwesku nazywa się to podanie "Egenerklæring for utenlandske sykmeldinger". Jeżeli osoba zatrudniona w Norwegii otrzyma zwolnienie od lekarza w Polsce, musi dostarczyć do NAV oświadczenie własne, dokument z ZUS oraz zwolnienie lekarskie. Z tego co Pan napisał wynika, że ZUS wysłał do NAV tylko zwolnienie lekarskie i druk E-115, dobrze rozumiem?
Zgłoś wpis
8 Postów
maciejuuus
(maciejuuus)
Wiking
MultiNOR napisał:
Oświadczenie własne do zwolnienia. Po norwesku nazywa się to podanie \"Egenerklæring for utenlandske sykmeldinger\". Jeżeli osoba zatrudniona w Norwegii otrzyma zwolnienie od lekarza w Polsce, musi dostarczyć do NAV oświadczenie własne, dokument z ZUS oraz zwolnienie lekarskie. Z tego co Pan napisał wynika, że ZUS wysłał do NAV tylko zwolnienie lekarskie i druk E-115, dobrze rozumiem?

Elektronicznie wysłałem do nav pi 3 tygodniach te oświadczenie wraz z kopią zwolnienia. Poszło wstecz do mnie ponieważ za późno to wysłałem.
Przed chwila dzwoniłem do nav I powiedzieli, ze wszystko w porządku tylko najważniejsza kwestia porozmawiania z pracodawcą czy coś wysłał do nav. Czy zapłacił mi czy coś podobnego. Nie zrozumialem do końca.
Jest to ważne by mi wypłacili pieniądze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok