Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Urlop wakacyjny - Norwegia

Czytali temat:
Dima Dima Dominika W MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo ja ja Magdalen@ Łukasz Ch nowy7 famila Piotr Zawiślak RafalPelko Pelkowski (1054 niezalogowanych)
2 Posty
Wiking
Mam pytanie odnośnie urlopu. Pracuje na rotacji 2 tygodnie w pracy 2 tygodnie w domu. W pracy pracuje po 12 godzin dziennie jeden tydzień(6 dni) na nocki drugi tydzień(6 dni) na dniówki. W firmie powiedzieli mi ze w takim systemie ja mam tylko 12 dni wolnego do wykorzystania na cały rok. Czy to jest prawda?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Dima Dima
(dima)
Wiking
Na dwa tygodnie przypada 75 godzin pracy na
4 tygodnie jest to 150 godzin. Ty na cztery tygodnie masz 144 godziny ( dwa tygodnie pracy dwa tygodnie wolnego na które masz rozpisanie nadliczbowe godziny. I jeżeli jesteś 10 dni pracujących w domu to brakuje Ci 6 godzin żeby pokryć ostatni dzień. Ostatni dzień masz pobierany z puli urlopowej ( 25 dni
urlopu). No i 25 dni urlopu minus 13 razy co w ciagu roku jesteś w Polsce . To Ci zostaje 12 dni urlopu. 54 tygodnie w roku podzielone przez cztero tygodniową rotację to Ci wychodzi 13.5 razy w Polsce i przy kazdym pobycie w Polsce masz zabieranie 6 godzin z 25-ciu dni urlopu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
A jak ta cała sytuacja ma się do świąt wypadajacych w trakcie tych dwóch tygodni kiedy jestem w domu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok