Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Dagpenger - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Tomasz Mlynarski tomasz nowak zbigniew scislowski Jacek Duda Kasia K ja ja Łukasz Ch DreamWorks Consulting famila Bart. Rafal152 (954 niezalogowanych)
4 Posty
Bart.
(Bart.)
Wiking
Witam,mam pytanie ile godzin można przepracować na dagpenger?.Chodzi mi dokładnie o te dwa tygodnie które trzeba wysłać karty meldunkowe i czy to możliwe że mogli mi wyliczyć tylko 34,5 a 37 godzin na tydzień.Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
napisał:
Witam,mam pytanie ile godzin można przepracować na dagpenger?.Chodzi mi dokładnie o te dwa tygodnie które trzeba wysłać karty meldunkowe i czy to możliwe że mogli mi wyliczyć tylko 34,5 a 37 godzin na tydzień.Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
Mozesz pracowac ile chcesz. Jak przepracujesz 50% godzin, ktore ci wyliczyli to nie dostaniesz za ten okres dagpenger. Przepracujesz do 50%, to dagpenger bedzie zmnejszone.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Bart.
(Bart.)
Wiking
Czyli muszę przepracować mniej niż 34,5 godz tygodniowo ?.Jeżeli jeden tydz nie przepracowałem a w drugim tygodniu przepracuje przykładowo 34godz to mi go zapłacą ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Bart. napisał:
Czyli muszę przepracować mniej niż 34,5 godz tygodniowo ?.Jeżeli jeden tydz nie przepracowałem a w drugim tygodniu przepracuje przykładowo 34godz to mi go zapłacą ?Zaplaca kilka groszy. Jak przepacujesz 50% to nie placa nic. Wiec ile beda placic jak przepracujesz 49,5% - prawie nic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok