Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Podwoje opodatkowanie - Norwegia

Czytali temat:
Jarosław Mazur Dariusz Nowak Dominika W MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo Łukasz Ch dannyw12 Konrad Wnuk Szymon-kopczyk Banan8787 (784 niezalogowanych)
1 Post
Banan8787
(Banan8787)
Wiking
Prowadze dzialanosc gospodarcza w polsce wystawilem fakture norweskiej firmie za usulge nie przekroczylem 180 dni w Norwegi czy moge sie obawiac podwojnego opodatkowania?
Koniec rozmowy na czacie
Wpisz wiadomość...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
6 Postów
dannyw12
(dannyw12)
Wiking
nie wiem czy bedziesz mial podwojne opodatkowanie ale bedziesz musial zaplacic VAT no chyba ze ta Norweska firma zaplaci. 22 % chyba. Ja pracuje dla zagrniczej firmy no ale na cale szczescie VAT oplaca pracodawca. Z tego co sie o uszy obilo to nie powinienes placic bo polska ma jakis papier podpisany z Nerwegia o podwojnym opodatkoaniu. Wiem ze mojego tescia chcieli naliczyc na 11tys za prace w Norwegii, ale przycisnal ich i kobieta przepraszala, to tylko dlatego ze nie znala przepisow, dlatego poradz sie najlepiej ksiegowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok