Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Powrot do Polski - Norwegia

1 Post
Olga Janson
(Olga Janson)
Wiking
Witam.
Moj tata zdecydowal sie na powrot do Polski do mojej mamy i brata ktorzy wrocili tam juz 3 lata temu. Zastanawialismy sie czy istnieje jakas mozliwosc pomocy finansowej dla nich na pierwsze miesiace z ktorych moglibysmy skorzystac.

Rozmawalismy tez z ludzmi (innej nacji) ktorzy twierdzili ze mozna sie rowniez ubiegac o anulowanie kredytow itd. Ja nie mam o tym pojecia i mysle ze nasi kolorowi znajomi maja troszke inne prawa niz my.

Czy ktos moglby nam cos doradzic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Dziewczyno kto ci anuluje kredyty, może jeszcze Norwegia je ma spłacić bo wy wracacie do ojczyzny. Ciapatym ponoć coś za powrót do swoich krajów dają nas to niestety nie dotyczy. Jeśli twój tata pracował lub był na jakimś zasiłku może ubiegać się w NAV o 3 msc dagpenger w celu znalezienia pracy w swojej ojczyźnie, lub spytać w polskim urzędzie pracy o jakiś dodatek. Tak kolorowo niema jak to ludzie między sobą opowiadają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok