Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zasiłek opiekuńczy i rodzinny - Norwegia

Czytali temat:
Gabi B. zbigniew szot Dominika W Kasia K boj fra oszlo katarzyna wiktorowicz Sabina Brys grzegor filipczak Łukasz Ch Darek1234 Reju , Karlos Em Anka S. (983 niezalogowanych)
2 Posty
Reju ,
(ArekReju)
Wiking
Złożyłem wnioski do NAVu o zasiłki rodzinny rodzinny i opiekuńczy. Dostałem pismo w którym NAV poinformował mnie o tym że w ciągu 6 miesięcy otrzymam decyzje. Mineło już 8 miesięcy a ja nadal nie otrzymałem żadnej informacji. Co mogę zrobić? Napisać pismo? Zadzwonić? Mogę jakoś sprawdzić na jakim etapie są te wnioski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Proponujemy wysłać zapytanie do NAV przez stronę nav.no. Jest to możliwe po zalogowaniu się do swojego konta przy pomocy BankID lub Bank på mobil.
Zgłoś wpis
2 Posty
Reju ,
(ArekReju)
Wiking
Co dokładnie muszę zamieścić w tej wiadomości? Wystarczy moje ID norweskie? Są może gdzieś wzory takich pism? No i oczywiście NAV ma pewnie swoj czas na odpowiedź na taką wiadomość...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Logowanie poprzez BankID lub Bank på mobil jest wystarczającą weryfikacją tożsamości. Radzimy, aby wysłał Pan ze swojego konta zapytanie do NAV na jakim etapie jest sprawa rozpatrywania wniosku, ponieważ od 8 miesięcy nie dostał Pan żadnej odpowiedzi zwrotnej. Urząd powinien udzielić odpowiedzi w ciągu kilku dni roboczych.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok