Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

badanie techniczne pojazdu - Norwegia

Czytali temat:
Janusz Glinka ewelina ewelina Dariusz Nowak Marzena Groch Antek Norsk Jan Henryk Wachala Łukasz Ch isiaa22 ZST (1655 niezalogowanych)
4 Posty
isiaa22
(isiaa22)
Wiking
Witam, nie wiem czy to odpowiednia kategoria. Pytanie odnośnie samochodu. Cz w Norwegii można przeprowadzić badanie techniczne samochodu na polskich numerach ? Samochód jest w Norwegii od kwietnia, nie jest w żaden sposób zarejestrowany w Norwegii. Jeśli jest takowa opcja, jaki koszt +/-
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
Badanie auta możesz zrobić, podobnie, jak przebadać sobie krew czy wątrobę. Pytanie pozostaje jaki jest cel tego badania. Czy auto zaczęło wydawać dziwne dźwięki, czy ubywa oleju silnikowego, czy święcą się jakieś kontrolki.
Starzy Murzyni mawiali 'don't fix, what's not broken' - pomyśl o tym.
isiaa22 napisał:
Witam, nie wiem czy to odpowiednia kategoria. Pytanie odnośnie samochodu. Cz w Norwegii można przeprowadzić badanie techniczne samochodu na polskich numerach ? Samochód jest w Norwegii od kwietnia, nie jest w żaden sposób zarejestrowany w Norwegii. Jeśli jest takowa opcja, jaki koszt +/-
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
isiaa22
(isiaa22)
Wiking
chodzi mi o okresowe badanie pojazdu, pod koniec września upływa termin ostatniego badania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
Badania technicznego wg polskich przepisów, zakończone polskim stempelkiem w dowodzie rejestracyjnym nie zrobisz w Norwegii.
Polecałbym znaleźć kogoś w Polsce, kto załatwi to zdalnie. Wysyłasz dowód i potem ktoś Ci go odsyła podbity. Teraz w PL też bardziej kontrolują i jest to trudniejsze niż kiedyś, ale wydaje mi się do zrobienia.
k.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
isiaa22
(isiaa22)
Wiking
Tego się obawiałam.. Ciężko znaleźć teraz kogoś takiego w Pl. przez te zaostrzone przepisy. Nic bardzo dziękuje za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
honor7
(honor7)
Wiking
PW.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok