Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Podatki - Norwegia

Czytali temat:
adam nowak Jarosław Mazur Tomasz Szymanski Piotr Pańczak Dariusz Nowak Marzena Groch lukasz chleb Anna Kuz boj fra oszlo Pawel Kocjan Helena Novakovic Łukasz Ch Andze Paul famila (1285 niezalogowanych)
50 Postów
lukasz chleb
(fabianek)
Nowicjusz
Witam taka sytlacja nie było mnie rok w Norwegi problemy zdrowotne leczennie w polsce nie zamknąłem firmy nie wysłałem zerowego rozliczenia czy jakos tak i dostalem kare 31tys nok i czy morzna sie jakos odwołać!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anna Kuz
(anusia1985)
Wiking
Musisz przede wszystkim wyslac rozliczenie gdyz za kazdy dzien zwloki doliczane sa odsetki 565 nok za dzien - maksumalnie moga naloczyc 56500nok. Odwolywac sie moz a ale czy uznają to inna sprawa..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
lukasz chleb
(fabianek)
Nowicjusz
Już rozliczyłem a gdzie i jak się odwołać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anna Kuz
(anusia1985)
Wiking
www.skatteetaten.no/skjema/klage-pa-vedtak/

Tutaj mozna zlozyc klage. Moge pomóc przy składaniu, ale nie mogę niczego zagwarantować.. Pozdrawiam Ania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
lukasz chleb
(fabianek)
Nowicjusz
Byłem u norwega i złożył mi deklaracje podatkowa 0 i powiedzial żebym poczekał na odpowiedź i wtedy złożył odwołanie ale niewiem czy czekać czy już coś składać!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anna Kuz
(anusia1985)
Wiking
Jezeli zlozyles to dobrze. Odsetek juz nie nalicza. Nie wiem czy trzeba czekac z klage. Mysle ze nie ma to wiekszego znaczenia. Ja bym skladala od razu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
lukasz chleb
(fabianek)
Nowicjusz
Dzwoniłem i mówiłem zeby złożyć sugeruje mi żeby poczekac na odpowiedz i dopiero ja niewiem nie znam się
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok