Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

konto bankowe - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty
Robson_94
(Robson_94)
Wiking
Witam. Chcialbym dowiedziec sie jak to wyglada z zakladaniem konta bankowego do pracy . Musi to byc konto bankowe zalozone w Norwegi czy może byc normalne konto polskie tylko ze walutowe ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(blue7)
Wiking
Witam.
Żeby założyć konto w banku, musi Pan mieć d-nr. Dostanie go Pan w urzędzie podatkowym przy wyrabianiu karty podatkowej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Robson_94
(Robson_94)
Wiking
Glownie chodzi mi o to, ze wyjazd mam niedlugo a wyplata pierwsza po 3 tygodniach a wyrobienie tam konta bankowego zajmie troszeczke dluzej. Wiec stad pytanie o konto walutowe z polski bo nie bardzo usmiecha mi sie zeby moja wyplata wplynela na konto kolegi zanim wyrobie swoje konto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
Generalnie konto norweskie wyrobisz sobie po min 3 miesiącach pracy gdyż żeby dostać dokument o nazwie Registerbevis potrzeba udokumentować 3 wypłaty min. Jeśli twój pracodawca akceptuje polskie konto to załóż sobie walutowe a jak nie to masz jeszcze czek lub konto kolegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Robson_94
(Robson_94)
Wiking
Dziekuje za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok