Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Chorobowe - Norwegia

Czytali temat:
robert xxxxx ireneusz czech andrzej dyrek Kasia K boj fra oszlo Łukasz Ch Darek1234 Den Is DOTTI (913 niezalogowanych)
15 Postów
Den Is
(Sinedd)
Wiking
Witam, jestem na chorobowym od 26czerwca, pierwsze dostalem na 6tyg, przez pierwsze dni placil mi pracodawca, nastepnie dostalem czek z navu, pozniej l4 zostalo przedluzone o 2tyg, i dzis o nastepne dwa, czy wie ktos kiedy moge spodziewac sie kolejnych czekow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(blue7)
Wiking
Witam. Jeżeli mineło więcej niż miesiąc radziłabym Panu skontaktować się z NAV. Było by o wiele prościej gdyby dał im Pan numer swojego konta bankowego również. Pozdrawiam i życzę zdrówka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Den Is
(Sinedd)
Wiking
W sumie drugie chorobowe zaczelo sie od 7go sierpnia wiec jeszcze zaczekam nie mam wlasnie norweskiego konta bankowego wiem ze mozna podac polskie, ale mam cos wyslac czy zadzwonic wystarczy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(blue7)
Wiking
Jeżeli ma Pan MIN ID to może Pan sam się zalogować na DITT NAV i podać informacje. Jeśli nie to mają nr.tlf 55 55 33 33.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..wypłaty zasiłkòw chorobowych są....
...około 24 dnia kazdego miesiąca
...jest to na stronie Nav...
....albo dłużej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok