Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Skatteoppgjør 2017 - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof Tchorzewski Tomasz Szymanski boj fra oszlo Magdalen@ Syla3 sobek22 Łukasz Ch Adecco Bygg Michal Michal Darek1234 alabama123 (833 niezalogowanych)
5 Postów
Michal Michal
(MichalMichal11)
Wiking
Czy po otrzymaniu skatteoppgjør za 2017 jest możliwość odwołania od decyzji zapłaty podatku? Wiosną tego roku otrzymałem rozliczenie wg którego mam zwrócić do skatte podatek. Zwróciłem się do polskiej firmy rozliczajacej podatki w Norwegii o sprawdzenie. Stwierdzili błąd w rozliczeniu, zrobili korektę, a dzisiaj otrzymałem skatteoppgjør jak gdyby żadna korekta nie była zrobiona.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Zapłać ile masz zapłacić i się odwołaj, napisz klagę. To że nie widać korekty to nie znaczy że jej niema, mogli jej nie uznać. Jeśli firma wzięła kasę za korektę to ich napieraj by to załatwili gratis ( bo im już zapłaciłeś)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Michal Michal
(MichalMichal11)
Wiking
Dziękuję za wskazówkę. Oczywiście zapłacę, nie mam innego wyjścia, jednak obawiam się, że spór o korektę będę musiał wziąć na własne barki. Biura rozliczeniowe raczej ograniczają się na wprowadzaniu korekt w systemie. Nie mniej jednak powinienem zostać poinformowany pe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Michal Michal
(MichalMichal11)
Wiking
Nie mniej jednak powinienem zostać poinformowany o powodzie odrzucenia mojej korekty. Abym mógł się odwołać od tego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok