Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

zwolnienie chorobowe - Norwegia

5 Postów
Wiking
Witam! Mam pytanie do zorientowanych odnośnie zwolnienia chorobowego .Mianowicie pracuje rotacyjnie 2/2 W dniu przyjazdu doznałem urazu w okolicach kostki w wyniku czego po wezwaniu ambulansu zostałem przewieziony do szpitala i miałem operacje.Dostalem zwolnienie lekarskie na 10 tygodni .Zwolnienie przesłałem do firmy ,ale czy muszę jeszcze do nav przesłać z literka D ?
Po dwoch dniach firma mi kupila bilet do polski no i przylecialem do domu. Chcialem sie dowiedziec czy musze pisasc do nav o zgode na leczenie w polsce jakis formularz czy poprostu napisac na czacie do nich przez strone nav

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(driver32)
Wiking
czesc. blad jest taki ze przed opuszczeniem Norwegii powinienes wyslac im pismo o swoim zamiarze i nastepnego dnia a nawet w tym samym mozesz leciec do PL(moga sie czepiac ale nie musza przy takim urazie). Tak, odcinek D musisz wyslac do NAV. odesla Ci papier z ktorym ja wlasnie mam problem jak go wypelnic bo po wyzej 8 tyg bez podjecia proby pracy musisz dac lekarzowi albo ten ktorego masz w NO albo w PL zeby wypelnil bo jak nie to po 8 tyg moga Ci wstyrzmac chorobowe...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
pola9992
(pola9992)
Wiking
Umawiam się na wideokonsultację z psychiatrą w klinice PsychoMedic. Mam teraz do Was pytanie: co ze zwolnieniem lekarskim? Jeszcze nigdy w taki sposób go tutaj nie brałam, a chyba będzie to konieczne na większość czasu psychoterapii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok