Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

chorobowe po 8 tygodniu! - Norwegia

Czytali temat:
robert xxxxx Zbigniew Karpinski MultiNOR Konsultant Kasia K Pabllo31 Łukasz Ch pikpokpuk (797 niezalogowanych)
15 Postów

(driver32)
Wiking
Witam. Czy jest tu moze ktos kto wie jak poprawnie wypelnic u polskiego lekarza formularz z NAV o kontunuacji chorobowego po 8 tygodniach??? formularz mam w j.polskim ale chodzi mi co gdzie dokladnie ma lekarz wpisac aby NAV sie nie czepial bo ta instytucja mnie wykancza. Z gory dzieki za pomoc jesli ktos sie zdecyduje i ma w tym temacie wiedze. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Kiedys musiales wysylac Poczta teraz idziesz poprostu do rodzinnego i on wypelnia wszystko i wysyla elekronicznie do nav.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(driver32)
Wiking
hmmm.. dzieki za wpis ale ja jestem aktualnie w PL i dostalem papiery z NAV ktore musi mi wypelnic juz tu w PL moj lekarz prowadzacy po uplywie 8 tygodnia... mam ten formularz z NAV w j. polskim tylko jest tam taka rubryka acjent posiadajacy pracodawce.. i pod tym pare jak dla mnie dziwnych pytan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Nie wiem jak to z zaagranicy dziala , lepiej ci lekarz odpowie sam na to pytanie. Pojdz do rodzinnego jesli masz w PL
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(driver32)
Wiking
Norwey Style wlasnie o to mi chodzi ze bylem u mojego prowadzacego i chlop nie ma pojecia jak sie do tego zabrac i co pisac bo nigdy dla NO tego nie robil ... ja wiem jakie sa jaja z Nav i dlatego pytam tu zeby nie miec z nimi cyrku... pytania w paru miejsach sa dla mnie debilne a i sam lekarz nie wie co wpisac zeby było good . Dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Zadzwon do rodzinnego z NO , niech on wystawi najlepiej i przesle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok