Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Labora Services as - Norwegia

5 Postów
KLON87
(KLON87)
Wiking
Witam , zaproponowano mi prace przy zabezpieczeniu antykorozji w nowych samochodach, sredni zarobek tam to okolo 20000 koron przez firme Labora Services as. warto??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
KLON87 napisał:
Witam , zaproponowano mi prace przy zabezpieczeniu antykorozji w nowych samochodach, sredni zarobek tam to okolo 20000 koron przez firme Labora Services as. warto??

Średni zarobek ale na rękę czy nie, za ile godzin czy dają mieszkanie . Ogólnie nawet jak to na konto to jest to niewiele jak będziesz musiał opłacić zakwaterowanie i dojazd do pracy .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
KLON87
(KLON87)
Wiking
bez mieszkania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
KLON87
(KLON87)
Wiking
srednio 150 godzin miesiecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Tylko to 20000 to brutto czy netto , godziny podstawowe . Pokój ok 5000 nok zależnie od miasta , bilet miesięczny ok 800 nok zależy od miasta i stref . Jak te dwie dychy na rękę to i tak coś zarobisz , może grubych kokosów nie zarobisz ale warto spróbować jak praca pewną na pełnym legalu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
nikt nie podaje zarobkow na reke tylko brutto !!!

Jak 20 tys kr brutto to bedzie ok 14 tys kr na reke, minus jakies lokum tak jak wyzej ok 5000, oplaty i zarcie to drugie 5000 kr wiec na reke wychodzi ok 4 tys kr....totalnie nie warto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
KLON87
(KLON87)
Wiking
20000 koron to zarobek netto od tego kazano mi odliczyc 4000 koron na mieszkanie, wynagrodzenie srednie za 150 godzin pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz PE
(Łukasz PE)
Wiking
Witam. Zatrudniłeś się finalnie na w/w stanowisku ? Jeśli tak powiedz jak jest, jakie doświadczenia etc. Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok