Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nav sykemelding - Norwegia

Czytali temat:
Katarzyna m jony jony krzysztof kowal MultiNOR Konsultant Kasia K Ewa Adam sztefan anty boj fra oszlo Nikolai Stefani ja ja sweet man Jan Henryk Wachala pikpokpuk famila (1018 niezalogowanych)
59 Postów
Nikolai Stefani
(nikolaistefani)
Nowicjusz
Witam. Otrzymałem z navu informacje iż potrzebują medycznych informacji o stanie moje zdrowia gdyż jestem na syku dłużej niż 8 tygodni. Jakie dokumenty mogę i w jaki sposób im podesłać. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nav niech skontaktuje sie z twoim lekarzem ktory wystawił zwolnienie!
....chyba ze jest to lekarz polski i nie ma cie w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Nikolai Stefani
(nikolaistefani)
Nowicjusz
Tak, dokładnie jest to Polski lekarz i jestem w Pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
To teraz zaczynaja sie schody.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
noregg napisał:
To teraz zaczynaja sie schody.

To jest normalna procedura teraz potem dialog møte z pracodawcą . Jeśli dostajesz pieniądze za polskie zwolnienie to jest OK. Poproś lekarza by opisał stan twojego zdrowia i przeciwskazania niech przybije pieczątkę swoją i ośrodka zdrowia w którym się leczysz. Przetłumacz to przysięgle ( na angielski taniej) podpisz się pod tym razem ze swoim fødselsnumerem i to wyślij pod wskazany adres NAV. Zrób kopię bo często coś gubią byś nie goniła w koło . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok