Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Magazyn - Norwegia

5 Postów
Mortcw
(Mortcw)
Wiking
Witam
Obecnie mieszkam ì pracuje w UK na magazine i posiadam uprawnienia na kilka wózków widłowych oraz wieloletnie doświadczenie - dobry angielski.
Myślę o przeprowadzce do innego kraju biorę pod uwagę norwegie jako jedna z opcji.
Proszę o informację ile mniej więcej się zarabia jako operator wózka widłowego i czy uprawnienia z innego kraju są honorowane oraz który region Norwegii wybrać przy szukaniu tego typy pracy.
Czy lepiej szukać takiej pracy prze agencje czy samemu .
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Mortcw napisał:
Witam
Obecnie mieszkam ì pracuje w UK na magazine i posiadam uprawnienia na kilka wózków widłowych oraz wieloletnie doświadczenie - dobry angielski.
Myślę o przeprowadzce do innego kraju biorę pod uwagę norwegie jako jedna z opcji.
Proszę o informację ile mniej więcej się zarabia jako operator wózka widłowego i czy uprawnienia z innego kraju są honorowane oraz który region Norwegii wybrać przy szukaniu tego typy pracy.
Czy lepiej szukać takiej pracy prze agencje czy samemu .
Pozdrawiam


Tutaj znajdziesz zawsze aktualne oferty pracy w NO : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
5 Postów
Mortcw
(Mortcw)
Wiking
Dziękuję za linka ale już to przeglądałem - praca na budowie ani sprzątanie mnie nie interesuje. Przeglądałem Google pod kątem średniego wynagrodzenia operatora wózka widłowego w Norwegii i kształtuje się to pomiędzy 29k a 46k na miesiąc, dosyć duża różnica - dlatego chciałbym aby się wypowiedział ktoś kto pracuje w zawodzie .
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Mortcw
(Mortcw)
Wiking
No cóż polaczki nigdy sobie nie pomagają chyba że mogą na tym zarobić. Jeszcze jedno forum gdzie nie znajdziesz użytecznych informacji. Co za niespodzianka lol
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
Mortcw napisał:
No cóż polaczki nigdy sobie nie pomagają chyba że mogą na tym zarobić. Jeszcze jedno forum gdzie nie znajdziesz użytecznych informacji. Co za niespodzianka lol

A ty niby kim jestes ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
sweet man
(Sweetman)
Nowicjusz
Jesli tylko interesuje cie wysokosc zarobkow to najlepiej celuj w Luksemburg albo Szwajcarie.
W Norwegii na magazynach nie ma rotacji wiec zapomnij ze litwina wypchniesz z niego , zwlaszcza ze pracuja po 5-10lat i niektorzy znaja dobrze jezyk norweski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
Na magazynach i w logistyce pracuja glownie hindusi, to branza zdominowana glownie przez nich i dlatego w kazdym oglpszenie masz napisane ze bare norsk gdyz pakole nie umieja på angielsku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Mortcw
(Mortcw)
Wiking
O to mi chodziło szkoda że musiałem poruszyć drażliwy temat polaków na wygnaniu żeby uzyskać odpowiedź.
Dziękuję wszystkim
Norwegia jako opcja odpadła
Szukam dalej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Mortcw
(Mortcw)
Wiking
Sweetman napisał:
Jesli tylko interesuje cie wysokosc zarobkow to najlepiej celuj w Luksemburg albo Szwajcarie.
W Norwegii na magazynach nie ma rotacji wiec zapomnij ze litwina wypchniesz z niego , zwlaszcza ze pracuja po 5-10lat i niektorzy znaja dobrze jezyk norweski.

Nie interesuje mnie tylko wysokość zarobków ale też koszty życia bo co z tego ze będę zarabiał dwa razy tyle jak będę wydawał 3 razy więcej. Chyba Holandia albo Belgia wydają się bardziej atrakcyjne niż Szwajcaria gdzie zarobki są owszem wysokie ale koszty jeszcze wyższe.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok