Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kierowca Veøy!! - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan fistaszek0524 Puke Kasia K urszula butowska mmxx . sweet man Łukasz Ch Piete Darek1234 KRYSTIANF KLON87 Adamo24 (1462 niezalogowanych)
5 Postów
Piete
(Piete)
Wiking
Witam! Są tu może jacyś kierowcy z okolic Oslo pracujący dla firmy Veøy?? Miałbym parę pytań odnośnie pracy w tej firmie i jak się tam można dostać co trzeba spełnić i czy są jakieś problemy! Z góry dzięki i pozdrawiam!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
sweet man
(Sweetman)
Nowicjusz
W ostatnim roku jechalem dwa razy na stopa z kierowcami z Veoy. Rumunem i polakiem. Z rodakiem utrzymuje nadal kontakt. Moglbym do niego zadzwonic i zapytac , ale co? Co cie konkretnie interesuje? Rumun mi opowiadal ze niezl cyrk jest w tej firmie i mozliwe ze zakonczy dzialalnosc. Moze jakis kierowca veoy tu na forum to potwierdzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piete
(Piete)
Wiking
Interesuje mnie co trzeba tam spełnić : w jakim języku się dogadują jaki jest wymagany jak wygląda tam praca jakie są zarobki po ile się pracuje jak z urlopami jaka atmosfera i ogólnie. Porostu chce się dowiedzieć wszystkiego czego można. Spotkałem ostatnio też rodaka który jeździ dla veøy-a ale on jeździ dla siedziby w Kristansand a mi się rozchodzi o siedzibe w Oslo jeżeli jest jakaś różnica między tym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok