Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

polisa na życie po zmarłym w norwegi rodzicu - Norwegia

2 Posty
zbigniew gie
(zbigniew gie)
Wiking
witam wszystkich.pap pytanie dotyczące polisy na życie po zmarłym rodzicu.Rok temu w norwegi zmarł mój ojciec.Kilka razy wspominał mojej mamie która mieszka w Polsce żeby się nie martwiła po jego śmierci i wspominał właśnie o polisie na życie.Ojciec pracował i mieszkał w Norwegii a reszta rodziny w Polsce.Moje pytanie brzmi do kogo mam się zwrócić o informacje na ten temu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Do firmy w której pracował ( jeśli ona wykupywałą dodatkową polisę na życie ) lub do banku w którym miał konto ( jeśli sam se wykupił ) chyba że w innej firmie wykupił to nie łatwo będzie znaleźć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
zbigniew gie
(zbigniew gie)
Wiking
ojciec pracował i siedział na zasiłku,jak mu się schodziło z tego świata to na zasiłku był...Spróbuje w banku bo muszę i tak tam zadzwonić się zorientować o zwrocie podatku to się zapytam czy ojciec miał u nich takie coś lub czy opłacał polisę z innej ubezpieczalni.dzięki za podpowiedz i może jak ktoś ma jakieś sugestie to napiszcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Warto sprawdzić, czy nie kontynuował ubezpieczenia opłacane przez zakład pracy lub dobrowolnego w związkach zawodowych. Powinien pomoc mąż zaufania (tillitsvalgte) z zakładu pracy, koledzy lub najbliższy leder. Warto dowiadywać się u różnych osób i postarać się przejrzeć komputer i dokumenty znalezione w szufladach Pana Ojca.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok