Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zmiana adresu korespondencyjnego - Norwegia

2 Posty
apoco88
(apoco88)
Wiking
Dzień dobry, wiem pytanie przerabiane setki razy ale mam trochę poważniejszy problem.
W norwegi pracowałem około 6 wyjazdów po 6 tygodni w latach 2009-2015. Kilka dni temu dowiedziałem się ze wszyscy z którymi jeździłem mieli przyznany ID numer, zestaw kodów do logowania, itd. Ja nigdy nic nie dostałem z norweskiego urzędu pocztą, wiec pewnie miałem jakiś błąd w adresie zamieszkania. I tu moje pytanie, jak zmienić adres korespondencyjny nie znając swojego ID i nie mając kodów. Przez stronę www.altinn.no nic nie zdziałam. Nie mam już pomysłów, proszę o jakaś sugestie co zrobić.

Start www.altinn.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
apoco88 napisał:
Dzień dobry, wiem pytanie przerabiane setki razy ale mam trochę poważniejszy problem.
W norwegi pracowałem około 6 wyjazdów po 6 tygodni w latach 2009-2015. Kilka dni temu dowiedziałem się ze wszyscy z którymi jeździłem mieli przyznany ID numer, zestaw kodów do logowania, itd. Ja nigdy nic nie dostałem z norweskiego urzędu pocztą, wiec pewnie miałem jakiś błąd w adresie zamieszkania. I tu moje pytanie, jak zmienić adres korespondencyjny nie znając swojego ID i nie mając kodów. Przez stronę www.altinn.no nic nie zdziałam. Nie mam już pomysłów, proszę o jakaś sugestie co zrobić.

Po co Ci to teraz? Co chcesz osiagnac?
I skoro masz powazniejszy problem, to moglbys powazniej go opisac...

Start www.altinn.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
apoco88
(apoco88)
Wiking
Twój post nic nie wnosi do tematu, pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
apoco88 napisał:
Twój post nic nie wnosi do tematu, pozdrawiam.
I nie wniesie, bo nadal nie wiadomo na jakiej zasadzie pracowales i czy w ciagu roku byles powyzej 183 dni np. W myslach czytac nie potrafie. W sumie Twoj nick wiele wyjasnie. "A po co"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Hanna Jagiello
(HannaJagiello)
Wiking
Hei,mozesz zamowic:www.eid.difi.no lub wyslac z Pl pismo wyjasniajace zmiane adresu zamieszkania do urzedu skarbowego w No listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok