Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Informacja roczna za 2017 - Norwegia

Czytali temat:
Piotr Pańczak Kati Kwiatek Marcin Wisniewski MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo ja ja Dawid Kardas Łukasz Ch Sebastian Blajer Cezary Pawłowski Małgorzata Piernikowska Grzegorz Perkowski Darku2010 (1079 niezalogowanych)
5 Postów
Wiking
Witam. Zapewne dla Was błahe pytanie a dla mnie ważne jak nie wiem co. Na rocznym zestawieniu dochodów Lonnsoppgave są ujęte dochody wypłacone w 2017 roku (nawet za grudzień 2016) czy tylko należne za 2017 rok (czyli za styczeń 2017, za luty 2017... itd ?
Pytam bo rozliczam podatki z różnych państw, z Norwegii również (osobiście i online) ale pierwszy raz widzę żeby wynagrodzenia były wypłacane jakby zaliczkowo. Po prostu mam miesięczną informację ze stycznia 2017 wypłaconą i wystawioną w środku stycznia, a na dodatek ujętą (kwoty brutto i inne) w rocznym za 2017.
Czy może mi ktoś coś podpowiedzieć?
Z góry bbbbardzo dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
abacus napisał:
Witam. Zapewne dla Was błahe pytanie a dla mnie ważne jak nie wiem co. Na rocznym zestawieniu dochodów Lonnsoppgave są ujęte dochody wypłacone w 2017 roku (nawet za grudzień 2016) czy tylko należne za 2017 rok (czyli za styczeń 2017, za luty 2017... itd ?
Pytam bo rozliczam podatki z różnych państw, z Norwegii również (osobiście i online) ale pierwszy raz widzę żeby wynagrodzenia były wypłacane jakby zaliczkowo. Po prostu mam miesięczną informację ze stycznia 2017 wypłaconą i wystawioną w środku stycznia, a na dodatek ujętą (kwoty brutto i inne) w rocznym za 2017.
Czy może mi ktoś coś podpowiedzieć?
Z góry bbbbardzo dziękuję


Dochód, który podatnik wypracował w grudniu 2016 roku, natomiast otrzymał do połowy stycznia 2017 jest widoczny na zestawieniu dochodów za rok 2017.

Więcej informacji: www.multinor.no
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok