Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zwolnienie chorobowe i NAV - Norwegia

61 Postów
marian19
(marian19)
Początkujący
Witam. Rozciąłem sobie ścięgno. Dostałem zwolnienie na ponad miesiąc, po 16 dniach płaci NAV. Z tym mam pytanie, podobno mam zgłosić internetowo gdzieś coś do NAV. Gdzie i co dokładniej? Dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
internetowo masz potwierdzic swoje zwolnienie na swojej stronie Nav ale tez musisz wyslac wypelniona czesc D do navu, pamietaj ze pracodawca musi wyslac papiery do navu zebys cokolwiek dostal. Jak miales wypadek przy pracy to sa inne prawa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
marian19
(marian19)
Początkujący
torsdag4 napisał:
internetowo masz potwierdzic swoje zwolnienie na swojej stronie Nav ale tez musisz wyslac wypelniona czesc D do navu, pamietaj ze pracodawca musi wyslac papiery do navu zebys cokolwiek dostal. Jak miales wypadek przy pracy to sa inne prawa
Wiec dopiero jak wniosek do nich wpłynie bede miał w tej zakładce ditt sykefravaer coś do potwierdzenia. Tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
nie, jak dostales zwolnienie od lekarza to po minucie od wypisania powinienes dostac sms-a ze cos czeka na ciebie zeby potwierdzic, mowiac prosciej elektronicznie zwolnienie a czesc D wypelniona przez ciebie co dostales do lekarza wysylasz listownie do swojego navu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
marian19
(marian19)
Początkujący
torsdag4 napisał:
nie, jak dostales zwolnienie od lekarza to po minucie od wypisania powinienes dostac sms-a ze cos czeka na ciebie zeby potwierdzic, mowiac prosciej elektronicznie zwolnienie a czesc D wypelniona przez ciebie co dostales do lekarza wysylasz listownie do swojego navu
A nie dostałem nic sms i na nav tez nie mam. Zwolnienie podpisane i wyslane kilka dni temu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
a pracodawca wyslal inntektsopplysninger for arbeidstaker(wykaz zarobkow) oraz oppfølgingsplan(plan twojego powrotu do pracy czy sledzenia) ?

Zreszta jak sie rejestrujesz do lekarza to podajesz nr tel i ow numer jest powizany z twoim fødselsnummerem i z automatu dostajesz sms ze na twojej stronie Nav czeka sykemelding chyba czesc C do wyslania, wpisujesz tam pracodawce z listy i wysylasz...tak ja robilem jakos pol roku temu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
marian19
(marian19)
Początkujący
torsdag4 napisał:
a pracodawca wyslal inntektsopplysninger for arbeidstaker(wykaz zarobkow) oraz oppfølgingsplan(plan twojego powrotu do pracy czy sledzenia) ?
Zreszta jak sie rejestrujesz do lekarza to podajesz nr tel i ow numer jest powizany z twoim fødselsnummerem i z automatu dostajesz sms ze na twojej stronie Nav czeka sykemelding chyba czesc C do wyslania, wpisujesz tam pracodawce z listy i wysylasz...tak ja robilem jakos pol roku temu

To juz nie wiem. Nagły przypadek w szpitalu, imie i personal, czekanie i szycie a zadnych smsow, nie wiem. Podzwonie jeszcze popytam. Dziwna sytuacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok