Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

pozwolenie na prace z umową tzw. vikar - Norwegia

3 Posty
KasiaK.
(KasiaK.)
Wiking
Czy może ktoś mi odpowie? Pracuję na umowę vikar, przez przeszlo 2 lata dojeżdzałam jako pendler, wiec żadne pozwolenia mnie nie obowiązywały, jednak teraz ponieważ pracy jest mniej, chcę zostać i pracować tak często jak to będzie tylko możliwe, umowa jest bez zmian- vikar- bezterminowa, czy powinnam w takiej sytuacji udać się na policję o pozwolenie na pracę, czy jest to możliwe tylko z taką umową?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
jak nie masz tego pozwolenia to nie masz konta bankowego a bez tego tu nei dostaniesz wyplaty wiec kolo sie zamyka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
KasiaK.
(KasiaK.)
Wiking
konto mam, numer D też, tylko kewstia tego czy mam podstawy do pozwolenia na prace tylko z umową vikar bez procentów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
KasiaK.
(KasiaK.)
Wiking
wypłate dostaje od przeszło 2 lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Pozwoleń jako takich już dawno niema teraz rejestrujesz się w UDI i wypełniasz Registreringsordningen for EU/EØS-borgere potem zostaniesz Registreringsbevis for EU/EØS-borgere. Mając D-nummer i konto w banku myślę że na 100 % to masz bo bez tego tylko 3 msc można pracować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok