Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam Pracy. - Norwegia

3 Posty
Szukam-pracy.
(Szukam-pracy.)
Wiking
Hejka wszystkim.
Znalazłem się w bardzo nieprzyjemnej sytuacji i dlatego też poszukuję jakiejkolwiek roboty od już by przetrwać tą norweską zimę.
Mogę sprzątać gdziekolwiek i cokolwiek na produkcji budowie po remontach mogę murować i tynkować mogę też wykonywać wszystkie inne prace.
Mam polskie auto i mogę dojechać wszędzie w Østfold mieszkam w Marker komunie.
Mogę robić na godziny lub od danej roboty wiadomo że robota na czarno jednak muszę mieć płacone do ręki codziennie jak nie ma umowy na piśmie. Jak by była na piśmie to jakieś zaliczki na jedzenie i paliwo.
Proszę bardzo o pomoc i nie chodzi tu o darmowe pieniądze tylko o jakąkolwiek robotę bym miał jak zarobić na życie benzyne i mieszkanie. Chociaż na te dwa miesionce luty marzec i może troche kwietnia.
Bardzo prosze .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Szukam-pracy. napisał:
Hejka wszystkim.
Znalazłem się w bardzo nieprzyjemnej sytuacji i dlatego też poszukuję jakiejkolwiek roboty od już by przetrwać tą norweską zimę.
Mogę sprzątać gdziekolwiek i cokolwiek na produkcji budowie po remontach mogę murować i tynkować mogę też wykonywać wszystkie inne prace.
Mam polskie auto i mogę dojechać wszędzie w Østfold mieszkam w Marker komunie.
Mogę robić na godziny lub od danej roboty wiadomo że robota na czarno jednak muszę mieć płacone do ręki codziennie jak nie ma umowy na piśmie. Jak by była na piśmie to jakieś zaliczki na jedzenie i paliwo.
Proszę bardzo o pomoc i nie chodzi tu o darmowe pieniądze tylko o jakąkolwiek robotę bym miał jak zarobić na życie benzyne i mieszkanie. Chociaż na te dwa miesionce luty marzec i może troche kwietnia.
Bardzo prosze .


Tutaj znajdziesz oferty: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
3 Posty
Szukam-pracy.
(Szukam-pracy.)
Wiking
KasiaKacz napisał:Tutaj znajdziesz oferty: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dnDziękuję, jednak tamte firmy, chcą tylko ludzi z norweskim lub angielskim, a do sprzątania jedynie kobiety i to takie po 19/21 lat i po 1,90 wzrostu na bosaka.
Ja nie znam norweskiego i angielskiego, miałem pracować tylko w polskiej brygadzie, wydałem sporo kasy by tu przyjechać, a firma litewska, wystawiła do wiatru 10 polaków.
Dobrze, że mam gdzie spać u znajomych i jestem dobrej nadziei, że jednak będzie lepiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Szukam-pracy.
(Szukam-pracy.)
Wiking
Podbijam to ogłoszenie.
Znalazłem się w bardzo nieprzyjemnej sytuacji i dlatego też poszukuję jakiejkolwiek roboty od już by przetrwać tą norweską zimę.
Mogę sprzątać gdziekolwiek i cokolwiek na produkcji budowie po remontach mogę murować i tynkować mogę też wykonywać wszystkie inne prace.
Mam polskie auto i mogę dojechać wszędzie w Østfold mieszkam w Marker komunie.
Mogę robić na godziny lub od danej roboty wiadomo że robota na czarno jednak muszę mieć płacone do ręki codziennie jak nie ma umowy na piśmie. Jak by była na piśmie to jakieś zaliczki na jedzenie i paliwo.
Proszę bardzo o pomoc i nie chodzi tu o darmowe pieniądze tylko o jakąkolwiek robotę bym miał jak zarobić na życie benzyne i mieszkanie.
Chociaż na te dwa miesionce luty marzec i może troche kwietnia.
Moja poczta internetowa to
szukampracy@poczta.onet.pl
Proszę podać dokładny adres to przyjadę na rozmowe, mam tylko polski numer telefonu i to na razie w systemie alarmowym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok