Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

5 Postów
Kamil Okes
(okes)
Wiking
Znajdz mi post gdzie pluje jadem czlowieku
Ulatwie Tobie spawe i powiem, ze to moj pierwszy post wiecej luzu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kamil Okes
(okes)
Wiking
Dobranoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
idiota fiolet
(idiota fiolet)
Wiking
polskonorski napisał:
okes napisał:
Dlaczego ludzie tutaj traktuja wszystko na zasadzie błyskanie albo „glupi jestes” nie da sie normalnie powiedziec? „Mylisz sie” ?
Poza tym mowie o prawie do zasilku i pozniej jak chcesz przeniesc to nie mozesz tak ze dzis straciles prace a jutro juz w Polsce siedzisz na tym zasilku,
Stracilem prace i w NAV’ie mi powiedzieli ze jest opcja przdniesienia ale jak oni mi nie znajda pracy przez okres 2ch miesiacy, co nie mialo sensu bo pracuje jako elektryk i mowili ze znajda mi prace w ciagu kilku dni, ale poinformowali mnie o takiej opcji.

Ciekawe podejście do problemu,
na znanej zasadzie:
Kali gryźć innych, bardzo dobrze.
Kalego gryźć, to normalna zbrodnia.

jest tu na forum taki Kali raczej ciagle wraca bo go banuja
Gabriel mu bylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
iza ra
(izara)
Początkujący
Calkiem inne państwa jednak pytasz czy musisz tłumaczyć dokumenty .... tu się mówi , czyta , pisze po norwesku lub angielsku ...nie po polsku
A na dzień dobry nie dostaje się zasiłku dla bezrobotnych za prace w Polsce ... zastanów się ile ludzi musiałaby obdarować Norwegia zasiłkiem dla bezrobotnych ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Dorota Zbys
(dorzby)
Wiking
izara napisał:
Calkiem inne państwa jednak pytasz czy musisz tłumaczyć dokumenty .... tu się mówi , czyta , pisze po norwesku lub angielsku ...nie po polsku
A na dzień dobry nie dostaje się zasiłku dla bezrobotnych za prace w Polsce ... zastanów się ile ludzi musiałaby obdarować Norwegia zasiłkiem dla bezrobotnych ...


Dla mnie jest to zrozumiałe jednak co warto przetłumaczyć? Jaki jest zestaw dokumentów należy mieć ze sobą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
iza ra
(izara)
Początkujący
Ja nie mówię o pytaniu „ jakie dokumenty „ ale o pytaniu „ czy dokumenty trzeba tłumaczyć „ ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok