Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
marek289 napisał:
ja jednak bym zaryzykowal,na poczatku moze byc trudno ale napewno polacy ci pomogą
Juz widze, jak sie rzucaja do pomocy

Wyjazd w ciemno jest super ryzykowny.
W sumie to nawet ciezko mi to sobie wyobrazic, chyba ze ma sie odpowiednia kase na pierwszy miesiac, moze nawet dwa, czy trzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(marek289)
Wiking
wiadomo jak jest ale ja sie staram pomagac jak moge
pomoglem juz 3 polakom znalezc prace , nie powiem ze okazali sie jakos super wdzieczni , no chyba ze na poczatku

ale jesli moge to pomagam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Chlopakom duzo latwiej znalezc prace bez jezyka w budowlance,o ile udowodnia,ze jakis fach posiadaja.Kobietom trudniej nawet z jezykowym b1.Bo i h praca w wiekszosci polega na kontaktach z ludzmi. Wiec na poczatek pozostaje sprzatanie na czarno u Polki. Wcale nie musi byc chytra. Sa dziewczyny z ktorymi mozna sie umowic procentowo od roboty. Jak sprzatasz szybko i dokladnie to moze czasem i 180 za godzine wyjsc.Kwestia znalezienia takiej osoby i posiadania auta,zeby choc odrobine samodzielna byc.Na produkcje czasem biora,ale z reguly juz nie na umowe,tylko na vikar.Cos jak nasza umowa zlecenie na telefon o kazdej porze dnia i nocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok