Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak z pracą dla kobiety? - Norwegia

4 Posty
cheetoska
(cheetoska)
Wiking
Witajcie.Pytanie tak jak w temacie.Jak jest w Norwegi z praca dla kobiet?Planuje wyjazd za granice na rok do połtora,żeby sobie dorobić.Czy bylabym w stanie utrzymac sie z jednej pensji i jeszcze troche odłozyc?Jak z mieszkaniami?Ile kosztuje wynajem maleńkiej kawalerki?Lepiej pracowac w duzym mieście czy mniejszym miasteczku?Zaznaczam ze zaczynalabym od zera.Oczywiscie najpierw chce sie do takiego wyjazdu przygotować.Prosze o normalne odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
cheetoska napisał:
Witajcie.Pytanie tak jak w temacie.Jak jest w Norwegi z praca dla kobiet?Planuje wyjazd za granice na rok do połtora,żeby sobie dorobić.Czy bylabym w stanie utrzymac sie z jednej pensji i jeszcze troche odłozyc?Jak z mieszkaniami?Ile kosztuje wynajem maleńkiej kawalerki?Lepiej pracowac w duzym mieście czy mniejszym miasteczku?Zaznaczam ze zaczynalabym od zera.Oczywiscie najpierw chce sie do takiego wyjazdu przygotować.Prosze o normalne odpowiedzi.

Sprzatanie na czarno. Musisz miec kontakt.Bez jezyka legalnej pracy nie zlapiesz.A wynajac mieszkanie bez uprzednich referencji trudno.Pozostaje pokoj u jakoejs Polki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
gosiamarkowska
(gosiamarkowska)
Wiking
A np. praca w charakterze pielęgniarki? Oczywiście jeśli masz odpowiednie kwalifikacje Tutaj wiziałam taką ofertę: www.jobs.pl/praca-za-granica/norwegia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
gosiamarkowska napisał:
A np. praca w charakterze pielęgniarki? Oczywiście jeśli masz odpowiednie kwalifikacje Tutaj wiziałam taką ofertę: www.jobs.pl/praca-za-granica/norwegia

A czy znasz j. norweski na poziomie przynajmniej b1?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Dla pielęgniarek również tutaj znajdziecie
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/o...trona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
4 Posty
cheetoska
(cheetoska)
Wiking
Niestety nie mam takich kwalifikacji.od skończenia liceum pracuje jako sprzedawca w sklepie.myślałam żeby zatrudnić się gdzieś na produkcję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
cheetoska
(cheetoska)
Wiking
Myślałam żeby pójść na kurs norweskiego tu w Polsce. Zastanawiam się ile przez pół roku mogę się nauczyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
cheetoska napisał:
[quote]Myślałam żeby pójść na kurs norweskiego tu w Polsce. Zastanawiam się ile przez pół roku mogę się nauczyć.[/quote

niczego sie nie nauczysz,jezeli wczesniej nie mialas z nauka jezykow obcych kontaktu...
tym bardziej,ze chcesz przyjechac na chwile dorobic
a jest tutaj wiele kobiet ciagle szukajacych roboty
zwiazku z brakiem jakiegos konkretnego zawodu POSZUKIWANEGO W NORWEGII..
pozostanie sprzatanie u jakies chytrej Polki
na produkcji to szczyt marzen dla obecnych juz tutaj w NO kolezanek takze..
Ps. z calym szcunkiem ,gdyby to bylo takie proste mam problemy finansowe
aaaa to wyjade sobie tam gdzie placa najwiecej i wrzucajac w wyszukiwarke wychodzi,ze Szwajcaria,Norwegia
a tu ludzie ktorzy maja rodziny w Polsce ciagle stekaja ,ze nie moga nic odlozyc,bo drozyzna,zimna i narod nieprzystepny,niewspomne o ciapatych ktorzy zabieraja slonce i powietrze Narodowi wypranemu, sryyy wybranemu mialo byc
szczesc boze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(marek289)
Wiking
ja jednak bym zaryzykowal,na poczatku moze byc trudno ale napewno polacy ci pomogą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
cheetoska
(cheetoska)
Wiking
bojfraoszlo napisał:
[quote]cheetoska napisał:
[quote]Myślałam żeby pójść na kurs norweskiego tu w Polsce. Zastanawiam się ile przez pół roku mogę się nauczyć.[/quote
niczego sie nie nauczysz,jezeli wczesniej nie mialas z nauka jezykow obcych kontaktu...
tym bardziej,ze chcesz przyjechac na chwile dorobic
a jest tutaj wiele kobiet ciagle szukajacych roboty
zwiazku z brakiem jakiegos konkretnego zawodu POSZUKIWANEGO W NORWEGII..
pozostanie sprzatanie u jakies chytrej Polki
na produkcji to szczyt marzen dla obecnych juz tutaj w NO kolezanek takze..
Ps. z calym szcunkiem ,gdyby to bylo takie proste mam problemy finansowe
aaaa to wyjade sobie tam gdzie placa najwiecej i wrzucajac w wyszukiwarke wychodzi,ze Szwajcaria,Norwegia
a tu ludzie ktorzy maja rodziny w Polsce ciagle stekaja ,ze nie moga nic odlozyc,bo drozyzna,zimna i narod nieprzystepny,niewspomne o ciapatych ktorzy zabieraja slonce i powietrze Narodowi wypranemu, sryyy wybranemu mialo byc
szczesc boze[/quote] A aagencje pośrednictwa pracy to ściema?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok