Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zwrot Podatku 2016 problem - Norwegia

15 Postów
Krystian Pasinski
(Krystian3i2)
Wiking
Witam, 22 czerwca otrzymałem zwrot podatku na Altinn, od tego czasu miałem nadzieje, że wyślą Mi czek do Norwegii lub Polski ale czekanie to okazało się na marne, Norweskie konto założyłem niedawno, nie wiem co mam zrobić, poradzi ktoś gdzie iść i co z tym zrobić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
czek na pewno został wysłany na adres zameldowania jaki miałeś 22 czerwca. Sprawę załatwisz w Skatt i tam cie pokierują najlepiej co robić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Krystian Pasinski
(Krystian3i2)
Wiking
Jest możliwość, żeby ktoś wziął czek i wypłacił, zrealizował go za Mnie. Jak do Skatt mam iść to do jakiego działu, wystarczy do informacji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
czeku nikt nie zrealizuje , tam gdzie masz najbliżej i ci wszystko powiedzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Krystian Pasinski
(Krystian3i2)
Wiking
Dzięki za pomoc, jeszcze tylko język trzeba poznać i zrozumieć co mówią.
Dzięki za wskazówki, na pewno się przydadzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Krystian Pasinski
(Krystian3i2)
Wiking
W sumie taka propozycja, jakby ktoś był chętny na pomoc w banku norweskim, zwrotem podatku mogę podarować ok. 1200kr po wypłaceniu tego podatku, jakby co, PW, PRIV
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
w Skatt øst Schweigaards gate 17, 0191 Oslo pracowała kiedyś Polka i Czeszka co po polsku smigała . Idz zapytaj a jak nie to angielskiego nic nie kumasz w sumie wystarczy ci podać nr konta twojego w Norwegii i powiedzieć że czeka zaginą i pokaż pismo ze Skatt ze skatteoppgjør . Szkoda kasy wydawać na pomoce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Krystian3i2 napisał:
Witam, 22 czerwca otrzymałem zwrot podatku na Altinn, od tego czasu miałem nadzieje, że wyślą Mi czek do Norwegii lub Polski ale czekanie to okazało się na marne, Norweskie konto założyłem niedawno, nie wiem co mam zrobić, poradzi ktoś gdzie iść i co z tym zrobić?

W przypadku problemu z uzyskaniem czeku należy skontaktować się z urzędem poborcy podatkowego.

Więcej informacji:www.multinor.no/kontakt.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok