Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ostateczny termin otrzymania zwrotu podatku - Norwegia

24 Posty
pawelwlkppp Walczak
(marcin80wlkp)
Wiking
Witam
Mam pytanie dotyczące zwrotu podatku. Do kiedy muszę dostać pismo o zwrocie podatku z Norwegii? Składałem korektę w tym samym dniu co mój brat, wysyłane w jednej kopercie, on juz dawno ma pieniądze na koncie, a ja nie dostałem nawet odpowiedzi. Jaka jest ostateczna data?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
marcin80wlkp napisał:
wysyłane w jednej kopercie, on juz dawno ma pieniądze na koncie, a ja nie dostałem nawet odpowiedzi. Jaka jest ostateczna data?
Moze oni nawet nie zauwazyli, ze tam sa papiery dotyczace 2 osob. Nazwisko w koncu te same.
Tak to jest, jak chce sie oszczedzic 5 zl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
pawelwlkppp Walczak
(marcin80wlkp)
Wiking
Co do zaoszczędzenia 5 zl, pozwól, że zostawię to bez komentarza. Gdyby nie zauważyli, ze to papiery dwóch osób, w pierwszej turze, czyli w czerwcu, dostałbym 25 tys zwrotu. Pytam do kiedy maja czas na odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
25.10 i nie jesteś jedyny co kasy jeszcze nie dostał. Ogólnie płacą cały czas kolega dostał w tamtym tygodniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
pawelwlkppp Walczak
(marcin80wlkp)
Wiking
Ciągle brak odpowiedzi dotyczącej korekty podatku nie wspominając o pieniądzach. Mają w sumie jeszcze 20 dni, ale tyle nigdy nie czekałem. Czy ktoś jeszcze nie dostał zwrotu? Jest sens ich atakować, a jeśli tak to kogo i w jaki sposób? Telefonicznie? Mailowo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Kilku znajomych i ja też czekamy , także luzik .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
pawelwlkppp Walczak
(marcin80wlkp)
Wiking
Ciągle czekam. Cisza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
pawelwlkppp Walczak
(marcin80wlkp)
Wiking
Pieniądze wpłynęły 26.10. Wszystko było w porządku, ale postanowili czekać do ostatniego dnia. Dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok