Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

13
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przewóz pieniędzy samolotem, Sandefjord-Torp - Norwegia

1 Post
Kuba Czoło Kruszyński
(KubaCzoloKruszynski)
Wiking
Witam, za około 2tyg bede przewoził ze sobą co nieco gotówki (więcej niż 25k/nok) wiem, że trzeba wypełnić formularz, ale średnio sie orientuje co dalej i gdzie. Moje pytanie brzmi, czy na Torpie znajduje się jakiś punkt celny gdzie można to zgłosić i załatwić wszystko od ręki, czy może muszę to załatwić w jakimś urzędzie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Tu możesz poczytać i ściągnąć deklarację www.toll.no/no/varer/valuta/ a tu jest Toll choć i na lotnisku chyba też jest biuro www.toll.no/no/om-tolletaten/kontakt-oss...or-norge/sandefjord/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Jan Henryk Wachala
(JanHenryk)
Początkujący
Nawet jak nie złosisz a odkryją kara jest /Ale to raczej mandat/ .Problem stanowi czy masz udokumentowane pochodzenie tych pieniędzy ?Jeżeli masz dokumenty z zrobków lub zleceń to nie ma większego problemu.Problem stanowi fakt jak nie masz dowodów wpłat na te pioeniądze.
W drugim przypadku radzę skorzystać z western union lub innego biura pośrednictwa przesyłania pieniędzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Zoltodziob
(Zoltodziob)
Wiking
A do 25k koron tez trzeba miec dokumenty?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Zoltodziob napisał:
A do 25k koron tez trzeba miec dokumenty?

dokumenty jak dokumenty
ale robote napewno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Zoltodziob
(Zoltodziob)
Wiking
Czy jakies papierki skad pieniadze mam?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok