Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

500 + a zasiłek na dziecko w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Szymanski MultiNOR Konsultant Kasia K Piotr G Kasia19881 Bejnarowicz martinez1 Anna An Łukasz Ch Beata270 (593 niezalogowanych)
5 Postów
martinez1
(martinez1)
Wiking
witam moze sie powtorzę bo pewnie ktoś już ten temat przerabiał ale nie mogę znalezc wiec zadam ponownie czy mogę złożyc wniosek na wyplate na pierwsze dziecko świadczen tutaj w Norwegii dodam ze na 2-gie dziecko pobiera moja żona W Polsce 500 + .Jakie zapadają decycje czy spotkaliscie sie z odmową a może przyznają Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
martinez1 napisał:
witam moze sie powtorzę bo pewnie ktoś już ten temat przerabiał ale nie mogę znalezc wiec zadam ponownie czy mogę złożyc wniosek na wyplate na pierwsze dziecko świadczen tutaj w Norwegii dodam ze na 2-gie dziecko pobiera moja żona W Polsce 500 + .Jakie zapadają decycje czy spotkaliscie sie z odmową a może przyznają Pozdrawiam

Wniosek o zasiłek rodzinny w Norwegii należy złożyć na dwójkę dzieci, przy czym należy pobrać informację o tym, że na drugie dziecko pobiera Pan świadczenie w Polsce.

Więcej informacji: www.multinor.no/zasilek-na-dzieci/zasilek-rodzinny.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok