Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Wyjazd - praca, życie, co, gdzie i jak :) - Norwegia

Czytali temat:
6 Postów
grespoth
(grespoth)
Wiking
Witam. Razem z chłopakiem zastanawiamy się nad wyjazdem do Norwegii. Chcielibyśmy zawitać tam na dłuższy okres czasu, dlatego chciałabym prosić Was o pomoc, bo nic a nic nie wiem o tym kraju. Co najwyżej z różnych stron internetowych. Z tego co się orientuje życie jest dosyć drogie, jednak zarobki całkiem dobre (wyczytałam, że minimalne wynagrodzenie na miesiąc to 17000 NOK - ale tak jak napisałam - WYCZYTAŁAM ) Chciałabym wiedzieć jak wygląda tam życie w dużych miastach, jakie są najczęstsze oferty pracy. Czy język angielski jest sporym plusem w znalezieniu pracy, jeżeli jest on bardzo dobry. Jak to wygląda z mieszkaniami, pokojami i mieszkaniami biurowymi, jakie są standardy, ponieważ też wyczytałam, że przeważnie są to pokoje hotelowe, gdzie każdy ma swoją łazienkę. Jakie biura pracy najbardziej polecacie? Krótko mówiąc chciałabym dowiedzieć się wszystkiego co istotne. Jeżeli macie chęci i czas to proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
polecam uzyc opcji szukaj, temat byl walkowany bardzo duzo razy i na pewno znajdziecie interesujace informacje, jak rowniez polecam wpisac w google www.nyinorge.no/Documents/Ny%20i%20Norge...0Norwegii%202015.pdf
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
grespoth
(grespoth)
Wiking
Fajna stronka, dzięki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok